0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
תג שם לכלב

תג שם לכלב

באתר קניון עולם החי מגוון תגי שם בצורות ובצבעים שונים.  

אם יש לכם כלב או כלבה, סביר שהם חלק בלתי נפרד מחייכם ואתם קשורים אליהם ואוהבים אותם מאד. חשוב לכם וודאי גם לספק להם את החיים שלהם הם ראויים וליצור עבורם את הסביבה הנכונה וגם הבריאה. המחשבה על לאבד אותם היא קשה מנשוא וגם על זה שיברחו בטעות מהבית או יאבדו את הדרך חזור. במיוחד בשביל זה מוצעים כיום מגוון רחב של תגי שם לכלב, שמשמשים כמעין תעודת זהות המספקת נתונים אודותיו ואודות בעליו.

לשם מה צריך תג שם לכלב

רבים נוהגים לשחרר את כלביהם בחוץ, בפארק, בטבע ואפילו בחצר הצמודה אל הבית. לעיתים, מכל סיבה שהיא, בורחים הכלבים או ממשיכים בטיול בלעדי הבעלים, ונעלמים כלא היו. ברוב המקרים הם נמצאים בתוך פרק זמן קצר או חוזרים הביתה, אך ישנם מקרים שהם פשוט הולכים לאיבוד ונמצאים, כעבור זמן מה, על ידי עוברי אורח. כאשר צמוד לצווארם, לקולר שלהם, תג שם לכלב או לכלבה, יכולים אותם עוברי אורח למצוא את פרטי הבעלים (שם וגם טלפון), כמו גם את שמה של חיית המחמד הבא וליצור קשר במהרה. נתונים חשובים אלה מאפשרים את חזרתה של חיית המחמד האהובה הביתה או אפילו יצירת קשר ראשוני איתה, באמצעות פנייה אליה בשמה, כדי לאפשר לה להתקרב ולהחזיר אותה לבעליה.

אילו סוגים שונים של תגי שם לכלב מוצעים כיום

יש, כאמור, מבחר נהדר של תגי שם, בצורות, גדלים וגם צבעים. לכלבים קטנים וגם לחתולים ישנם תגי שם לכלב במידות קטנות, ואילו לגדולים יותר, מוצעים תגים גדולים. אפשר לחרוט על גבי כל תג שם לכלב את שמה של חיית המחמד בצד אחד, ואילו את שמם בעליה, כולל מספר הטלפון שלהם, מאחור.

יש לכם כלב או כלבה? מחפשים תג שם מאיכות גבוהה? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. כאן, באתר, תמצאו מגוון רחב של תגי שם לכלבים וכן מוצרים נוספים, המותאמים לחיית המחמד שלכם. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא