0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

מלונה לכלב

מה צריך לדעת כאשר רוכשים מלונה לכלב?

רבים מאיתנו מגדלים כלבים בתוך הבית והם חלק בלתי נפרד מהמשפחה, חיים וישנים איתנו בפנים. יחד עם זאת, רבים אחרים מגדלים את הכלבים גם בחוץ במרפסת, בגינה ובחצר, ומחפשים עבורם מלונות הולמות. בקניון עולם החי תוכלו למצוא מלונות לכלבים מחומרים ובגדלים שונים שיתאימו היטב לצרכיו של כלבכם וגם להיבטים של עיצוב ואסתטיקה. תנאי מזג האוויר ועוד. יש לציין כי הגדלים השונים של המלונות מאפשרים התאמה גם למי שרוצה להציב מלונה עבור הכלב בחדר מסוים בבית כדי שיהיה לו את המרחב שלו, וגם עבור יש מחפש מלונה לכלב שחי וישן מחוץ לבית.

כיצד תבחרו מלונה לכלב שלכם?

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של מלונות לכלבים, רק לפני שאתם מזמינים קחו בחשבון מספר שיקולים. ראשית כדאי להזמין מלונה לכלב מגורם המתמחה ספציפית בתחום ולא מגורמים שונים ומשונים ברשת האינטרנט. כך תבטיחו לעצמכם מלונה שתהיה עמידה לאורך זמן וכזו שנבנתה באופן המותאם ספציפית לצרכים של כלבים. כאשר בוחנים מלונות לכלבים צריך גם להבין את ההבדלים בין החומרים השונים.

מרבית המלונות המוצעות עשויות מפלסטיק שיש לו יתרונות רבים, כמו יצירת בידוד מסוים מטמפרטורות ובעיקר מרטיבות, עמידות גבוהה וגם עלויות נוחות. לעומת זאת אפשר למצוא בשוק גם מלונה לכלב מעץ שבדרך כלל נראית יותר טוב בעיצוב כפרי וחמים, אך החיסרון טמון בדרך כלל בעלויות גבוהות יותר וגם בכך שהעץ העומד בחוץ נוטה עם הזמן להתבלות עקב נזקי שמש וגשם. מעבר לכך כמובן שחשוב לבחור מלונות לכלבים המתאימות למידות שלהם.

מלונות לכלבים

‏אף על-פי שהבית הרשמי של הכלב שלכם הוא כמובן הבית שלכם, זה לא אומר שאתם לא רוצים לייצר לכלב שלכם אזור מגורים מוגדר בתוך או מחוץ לבית. בוודאי כאשר מדובר על כלבים גדולים מאוד, אשר צריכים כל הזמן להוציא אנרגיה, בחירה של מלונות לכלבים יכולה להיות החלטה המושלמת שיוצרת הפרדה ‏בין סביבת המגורים שלכם לבין סביבת המגורים של הכלב שלכם. יחד עם זאת, רגע אחד לפני שאתם מחפשים פתרונות גנריים באינטרנט, יכול מאוד להיות שצריך לקחת בחשבון את האפשרות להזמין מלונות לכלבים ‏אשר מתאימות בדיוק לכלב שלכם, על בסיס הידע והניסיון המקצועיים של אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי.

‏שלושת העקרונות וחשובים ביותר בהזמנה של מלונות לכלבים

‏אם אתם רוצים להזמין מלונות לכלבים אז חשוב לדאוג ל:

  1. ‏מדידה מדויקת של הגודל של האזור פה אתם רוצים לשים את המלונה. בין אם בחצר או בתוך הסלון, המידות משפיעות ‏על הבחירה שלכם ואתם חייבים להיות בטוחים במידות.
  2. ‏שימוש בחומרי גלם איכותיים. בוודאי כאשר מדובר על מלונה לחצר, חומרי גלם חזקים ואיכותיים ‏מאפשרים לכם לקנות מוצר שנשמר למשך שנים ארוכות בתנאים הטובים ביותר.
  3. ‏בחירת מותג איכותי. מותגים גדולים ומוכרים יכולים לתת לכם את האפשרות ‏לקבל גם פתרונות משלימים כמו כריות מיטות בגודל הנכון למלונה שלכם, וכך ליצור ‏את סביבת המגורים המושלמת לכלב שלכם בצורה מסודרת, ומתוך מחשבה על כל הפרטים הכי קטנים.

מלונה לכלב גדול

‏בדיוק כמו שאתם רוצים לקבל את האוכל של הכלבים שלכם ואת הצעצועים בהזמנה אחת, כך חשוב לכם למצוא גם את חנות החיות אשר מאפשרת לכם לבצע הזמנה של ציוד כבד לכלבים שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי, מבינים עד כמה חשוב לכם לקבל פתרונות נכונים לכל צורך, ואנחנו עושים את מירב המאמצים בשביל להצליח לבנות את המלונה מושלמת לכלב שלכם. והכל, על בסיס עבודה עם המותגים הכי מובילים בתחום.

כפי שתוכלו לראות באתר שלנו ניתן לבחור גם לגבי כל דגם מלונות בגדלים שונים, ולשם כך כדאי למדוד את אורך כלבכם מהראש ועד הזנב, את רוחבו וגובהו, ולקנות מתנה מתאימה שתאפשר לו מרחב מחיה נוח ובמידת הצורך אף להכניס פנימה מזון ומים. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולקבל מידע נוסף.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא