0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

כלוב הטסה לכלב

כלוב הטסה לכלב: נוחות ובטחון

אם אתם מחפשים כלוב הטסה לכלב הגעתם למקום הנכון. בקניון עולם החי תוכלו להזמין בקלות ובבטחה כלוב טיסה לכלב ולקבלו תוך שלושה ימי עסקים לכל היותר, לרוב מהיום למחר כתלות במקום מגוריכם. יחד עם זאת, לפני שאתם מזמינים מאיתנו כלוב הטסה לכלב כדאי שתדעו כמה דברים.

מה חשוב לדעת על כלובי הטסה לכלבים?

קודם כל חשוב לדעת כי את העברת כלב למקום אחר בעולם אינה עניין מה בכך, ולכן אם יש אפשרות להשאירו לתקופה סבירה בארץ בתנאים מיטיבים כדאי לשקול זאת. בין היתר יש לדאוג לכל החיסונים והאישורים המשתנים ממדינה למדינה, ולעיתים מדובר בתהליך שיכול לקחת מספר שבועות ואף חודשים וצריך להתחיל אותו מבעוד מועד.

בנוסף קחו בחשבון שהעלות של הטסת כלב יכולה להתחיל בכמה מאות שקלים ולהגיע עד לאלפים, וזאת כתלות בסוג ההטסה - למשל אם הכלב עולה ביחד איתכם אל תא הנוסעים (עד 8 – 10 ק"ג), האם הוא יטוס בתא המטען  או האם הוא נרשם בתור קרגו. מעבר לכך, יש מספר שיקולים בקנייה של כלוב טיסה לכלבים שחשוב להכיר.

מה שיקולים בעת קניית כלוב טיסה?

בראש ובראשונה חשוב לקנות כלוב טיסה לכלב מגורם המתמחה ספציפית בציוד לחיות ולא מגורמים כאלו ואחרים ברשת. זאת מכיוון שהכלובים חייבים לעמוד בתקנות בינלאומיות מחמירות לגבי גודל, חומרי הכלוב והיבטים נוספים. כאשר אתם מזמינים כלוב הטסה לכלב מאיתנו תוכלו להיות בטוחים שהוא אכן עומד בכל התקנות. בנוסף לעמידה בתקנות, הכלוב חייב להתאים כמובן לכלב שלכם כך שיאפשר לו מרחב טוב ונוח ככל האפשר במשך מספר שעות, כולל עצירות הביניים, וגם עם מקום מספיק לכלי מים ואוכל.

זאת אומרת שיש להתאים את גובה ואורך הכלוב למידות הכלב ולקחת בחשבון מעט מרחב ביטחון למעלה ולצדדים כדי שהטיסה תעבור בנוחות רבה ככל האפשר.  אנו גם ממליצים להזמין כלוב טיסה לכלב לפחות כמה שבועות לפני הטיסה, על מנת שתוכלו להרגיל את הכלב לכלוב על ידי הנחת מזון ומים בפנים, סיוע בכניסה לכלוב, ליטוף שלו בעודו בכלוב, הרגעה ומתן הרגשה נוחה ככל האפשר. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולקבל מידע נוסף.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא