0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
הדברה לכלבים

הדברה לכלבים

באתר קניון עולם החי מגוון עשיר של מוצרי טיפוח הפרווה והעור, הרחקת מזיקים, טיפול בשיניים, טיטולי אימון ועוד....

כדורים נגד פרעושים לכלב

אחד מהגורמים המאיימים על בריאותו הפיזית של הכלב שלכם (כמו גם על הרוגע והשלווה שלו) הם הטפילים - קרציות, פרעושים ותולעי מעיים שונות. ברור לגמרי, כי גם בנוגע למאבק בטפילים (בדומה לאספקטים אחרים) - מניעה היא דרך ההתמודדות הטובה ביותר, והיא עדיפה בהרבה על פני ניסיון להתמודד עם הטפילים, לאחר שאלה כבר התמקמו להם בנוחות על הכלב וסביבותיו (המרבץ שלו, השטיחים והמיטות שלכם וכד'). לכן, חשוב לרכוש את חומרי ואמצעי הדברה לכלבים, תוך התאמה שלהם לצרכים הספציפיים שלכם ולנתוני הכלב.

איזה תכשירי הדברה לכלבים עומדים לרשותכם? כיצד בוחרים ביניהם?

בחירה בין סוגי הדברה לכלבים עשויה להתבסס על קריטריונים שונים:

הדברה לכלבים לפי סוג הטפיל שנגדו היא מיועדת - כיום, מעט מאד מתכשירי ההדברה פועלים רק נגד טפיל אחד. יחד אם זאת, חשוב לבחור תכשיר שפועל, ספציפית ובאופן מפורש, כנגד הטפילים הנפוצים באזור שלכם. וכתבנו באזור שלכם, כי פרעושים וקרציות מפתחים עמידות, ומה שעובד בתל אביב, לא בהכרח עובד באזור חיפה, ולהיפך.

סוג אמצעי ההדברה - ישנם סוגים שונים של אמצעים - קולרים, אמפולות, כדורים, זריקות, תרסיסים וכן הלאה. לעיתים קרובות, הבחירה ביניהם לא תיעשה רק על בסיס הנוחות, אלא גם על פי טווח הפעולה, מטרת השימוש באמצעי (הדברה או מניעה) וכן הלאה. חשוב לברר את כל הנתונים הללו לפני רכישת התכשיר או אמצעי ההדברה, על מנת להתאים אותו, במדויק, לצורך שלכם ולנתוניו הספציפיים של הכלב.

התאמת האמצעי / התכשיר לכלב - משקל הכלב הוא קריטריון חשוב בבחירת תכשירי הדברה לכלבים, אולם הוא אינו הקריטריון היחיד, שכן ישנם גזעי כלבים ספציפיים שרגישים יותר לחומרי הדברה מסוימים מגזעי כלבים אחרים. בשל חשיבות הנושא, בכל מקרה שאתם לא בטוחים באיזה אמצעי הדברה עליכם לבחור, חשוב להתייעץ בנוגע לכך עם איש מקצוע מנוסה, שיהיה מסוגל להמליץ לכם על התכשיר או האמצעי המתאים לכם.

תרופה נגד פרעושים לכלבים

הגידול של כלב בבית שלכם הוא אף פעם לא משימה קלה. אתם צריכים לחשוב על איכות החיים, על הבריאות, ועל ההנאה של הכלב שלכם בכל שלב לאורך הדרך, ‏על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על כלבים רגישים בעלי צרכים מיוחדים. ועדיין, יש משימות כמו רכישה של כדורים נגד פרעושים לכלב, אשר אתם חייבים לבצע בלוח זמנים המוקפד ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס בשום צורה שהיא. בדיוק מהסיבה הזו, אתם יכולים לרכוש כדורים נגד פרעושים לכלב מתוך מגוון המותגים הקיים אצל אנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות קניון עולם החי, ואנחנו נעזור לכם למצוא את הפתרון הבריא ביותר ‏לסגנון החיים של הכלב שלכם, כמו גם למצב הבריאותי שלו.

‏למה כל כך חשוב לבחור כדורים נגד פרעושים לכלבים?

‏גם אם הכלב שלכם מסתובב באזורים הכי נקיים ‏שאפשר לדמיין, זה לא אומר שאתם לא חשופים לפרעושים. לפעמים, מספיק שינוי קטן בהרגלי היום יום שלכם על מנת לחשוף את הכלב לפרעושים, ‏מה שיכול ליצור אי נעימות גדולה מאוד ואפילו פגיעה בבריאות של הכלב שלכם. ולכן, אתם ממש לא רוצים לקחת את הסיכון ואתם מעדיפים להעניק לכלב שלכם טיפול מוניה בדמות כדורים נגד פרעושים לכלב. ‏על אחת כמה וכמה כאשר הרכישה של כדורים נגד פרעושים לכלב שלכם יכולה להתבצע כחלק מההזמנה של מוצרים אחרים בחנות החיות, מה שהופך את הבחירה לנוחה יותר ומאפשר לכם ‏לשמור כל הזמן על המעקב אחרי בריאות הכלב.

כדור נגד קרציות לכלבים מחיר

‏אם אתם קצת חוששים לתת לכלב שלכם כדורים בלי הוטרינר, אפשר להתייעץ מראש עם אנשי הצוות של המרפא אה על מנת לקחת החלטה שמתאימה לכלב שלכם. יחד עם זאת, אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי יכולים למצוא בשבילכם פתרונות בטוחים, על בסיס מותגים מובילים, אשר מאפשרים לכם לתת את הטיפול הנכון ביותר לכלב שלכם ולא משנה באיזה מצב הבריאותי הוא נמצא ‏כאשר אתם בוחרים לבצע הזמנה לשל כדורים לפרעושים.

כדור נגד קרציות לכלב

‏איכות חייו של הכלב שלכם ‏פנויה בכל כך הרבה גורמים שאתם צריכים לקחת בחשבון, ולפעמים אתם לא יודעים מאיפה צריך להתחיל כדי ליצור לכלב שלכם את איכות החיים הדרושה לו. ‏במובנים רבים, יש היום פתרונות נגישים וקלים מאוד אשר מאפשרים לכם ליצור מעקב אחרי הטיפולים שהכלב שלכם צריך לקבל, בוודאי כאשר מדובר על ההזמנה של כדור נגד קרציות לכלב. במקום לפנות בכל פעם מחדש לשירותים של הוטרינר, אתם יכולים להשתמש בשירותים של אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי, על מנת לקבוע משלוח של כדור נגד קרציות לכלב בכל תקופה, ‏ביחד עם כל שאר הציוד שאתם צריכים להזמין לבית שלכם, ועל בסיס בחירה של מותגים ברמה גבוהה שמתאימים לסוג הכלב שלכם.

‏איך לבחור כדור נגד קרציות לכלב?

‏באופן עקרוני, אפשר להתייעץ עם הוטרינר לטפל בכלב שלכם על מנת לבחור את המותג של כדור נגד קרציות לכלב אשר מתאים למצב הבריאותי של הכלב, כמו גם לרמת הסיכון של הכלב שלכם. יחד עם זאת הצוות המקצועי של החנות שלכם יכול להמליץ לכם פתרונות שמתאימים במיוחד לכלב שלכם, על בסיס עקרות עם הכלב, כמו ‏גם, מתוך מחשבה על שילוב בין אוכל ברמה גבוה לבין תוספי תזונה אחרים שהכלב שלכם עושה בהם שימוש באופן קבוע. כך או כך, צריך לבחור את הכדור מתוך ‏האפשרויות מקיימות ולדאוג שאתם מקבלים את האספקה בזמן ‏הדרוש לכם.

‏כל ‏המוצרים לכלב בחנות אחת מושלמת

‏היתרון הגדול ביותר שלכם, הלקוחות של חנות החיות קניון עולם החי, הוא היכולת למצוא את כל הפתרונות של בעלי החיים האיכרים שלכם צריכים לקבל, במקום אחד. אנחנו יודעים לתת להם פתרונות גם ברכישה הראשונה של ציוד לקראת אימוץ Siri אבל גם לאורך כל שלב בחיים של הכלב שלכם כאשר אתם מתמודדים עם אתגרים בריאותיים, התנהגותיים או חברתיים אחרים. כלומר, אתם לא צריכים לשבור את הראש ‏ואתם יודעים שיש לכם למי לפנות, על מנת לקבל את התשובות לשאלות שלכם.

כדור נגד פרעושים

כשמדובר על מתן טיפול רפואי דרך הפה של חיות המחמד, המיועד במיוחד להילחם בהתקפי פרעושים, מדובר על כדור נגד פרעושים. כדורים אלו מנוסחים עם מרכיבים פעילים הפועלים להרוג פרעושים ולמנוע את רבייתם. הנוחות של כדור נגד פרעושים טמונה בקלות הניהול שלה, ניתן לבלוע אותה בקלות על ידי חיית המחמד, מה שהופך אותה לחלופה אטרקטיבית לטיפולים מקומיים או קולרים. כדור זה ידוע באופיו המהיר, ולעיתים מספק הקלה תוך מספר שעות. שימוש קבוע בכדור נגד פרעושים, עוזר לשמור על חיות המחמד נקיות מפרעושים ומגן הן על הנוחות והן על בריאותם ורווחתם הכללית.  

יתרונותיו של כדור נגד פרעושים

כדור נגד פרעושים מציע יתרונות רבים בכל הנוגע לשליטה ומניעת התקפי פרעושים בחיות מחמד. ראשית, הוא היעיל ביותר בהריגת פרעושים, ומספק הקלה מהירה בגירוד, גירוי ואי נוחות הנגרמים על ידי עקיצות פרעושים. בנוסף, כדורי פרעושים מכילים לרוב מרכיבים שלא רק מחסלים פרעושים בוגרים, אלא גם מכוונים לביצים ולזחלים, שוברים את מחזור החיים של הפרעושים ומונעים הדבקה חוזרת, מחלות ואלרגיות. מתן הכדור לחיית המחמד נוח, שכן ניתן להסוות אותו בקלות במזון או בפינוקים, מה שמבטל את הצורך בטיפולים מקומיים מבולגנים או קולרים קשים ליישום. יתרה מכך, לכדורי פרעושים יש בדרך כלל השפעה ארוכת טווח, המספקת הגנה ממושכת מפני פרעושים למשך מספר שבועות.

פרעושים

פרעושים הם חרקים טפילים זעירים הפוקדים כלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים. היצורים המציקים הללו ניזונים מדם המארחים שלהם ויכולים לגרום למגוון של בעיות. פרעושים ידועים לשמצה ביכולתם להתרבות במהירות, מה שהופך את הטיפול בהדבקות באופן מיידי לחיוני. במידה ולא מטפלים, פרעושים עלולים להוביל לגירוי בעור, גירוד ואי נוחות עבור חיות המחמד. במקרים מסוימים, חיות מחמד עלולות לפתח תגובות אלרגיות לעקיצות פרעושים, וכתוצאה מכך שריטות מוגזמות, נשירת שיער ואפילו דלקות עור. יתר כל כן, פרעושים יכולים להעביר מחלות הן לבעלי חיים והן לבני אדם. טיפוח קבוע, שימוש באמצעי מניעה נגד פרעושים (למשל כדור נגד פרעושים) ושמירה על סביבת מגורים נקייה, הם המפתח בשמירה על חיות מחמד נקיות מפרעושים. קניון עולם החי, מתמחים בייבוא ציוד ומזון לבעלי חיים, מציעים שירות משלוחים בכל רחבי הארץ ומתחייבים לאיכות מרבית הכוללת מחירים הוגנים ואטרקטיביים.

עדיין מתלבטים בבחירת תכשיר ההדברה לגור או לכלב הבוגר שלכם?

אנחנו, אנשי קניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה או התייעצות -

בטל. 050-5804596 או 050-5804593

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא