0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

גדר תיחום לכלב

מה זה בעצם גדר תיחום לכלבים?

גדר תיחום לכלב כשמה כן היא, גדר לכל דבר ועניין העשויה מתכת ומורכבת לרוב מ- 8 פאות היוצרות ביחד מתומן. תפקידה של הגדר הוא לייצר מתחם סגור וברור אשר הכלב לומד בהדרגה כי זהו המתחם שלו. מדוע הדבר חשוב מפני שאף אחד מאיתנו וגם לא כלבים אינו נולד עם ידע לגבי גבולות מרחביים ואחרים. הגדר עוזרת לכלב להבין מהו האזור המיוחד שלו, תפקיד שלעיתים גם ממלא את המלונה אך לא תמיד הדבר מתאפשר עקב התנהגות הכלב.

מתי חשוב להשתמש בגדר תיחום לכלב שלכם?

בעיקר בשלבים הראשונים של החיים, לכלבים לא ברור מה מותר ומה אסור לעשות, וכמובן שזהו תפקידכם בתור בעלי הכלב לאלף אותו ולהעביר לו מה מצופה ממנו. יחד עם זאת, אין זו משימה פשוטה ובדיוק לשם כך יש אמצעים המסייעים להשיג את המטרות. אחד מהם הוא גדר אילוף לכלב.

איך בוחרים גדר תיחום לכלב?

בעיקרון גדר אילוף לכלב היא מוצר דומה למדי בכל החנויות. יחד עם זאת היא כן משתנה במידותיה כאשר היא יכולה להיות קצת יותר גבוהה או קצת יותר ארוכה. את המידות יש להתאים לשטח הנתון בתוך הבית ומחוצה לו, כאשר ניתן גם לשחק עם פאות הגדר על מנת להגדיל ולהקטין אותה לפי הצורך. מעבר לכך כדאי לקחת בחשבון את גודלו של הכלב, ולמרות שבמרבית המקרים מדובר בגורים, לעיתים זהו גור שכבר מגיע לגודל בלתי מבוטל - למשל אם הוא מתקרב לגיל שנה.

במה מסייעת גדר אילוף לכלבים?

גדר תיחום לכלב מסייעת רבות ובעיקר לגורים. כך למשל, מרבית הגורים נוטים להסתובב ברחבי הבית וליצור נזקים במהלך השבועות והחודשים הראשונים. הכלוב עוזר לנו להרגיש רגועים בכך שביתנו בטוח מפגע כאשר איננו נמצאים והגור נשאר בבית. כמו כן גדר תיחום לכלב יכולה לעזור לנו לחנך את הגור לעשיית צרכים וניקיון בצורה מהירה יותר, וניתן להכניס אותו אל המתחם כשהוא אינו מצליח להגיע לרגיעה. מעבר לכך הגדר גם יכולה לסייע לתיחום מרחבים של כלבים בוגרים מסיבות שונות.  

גדר לכלב

‏כלב קטן וחדש בבית שלכם הוא אירוע מרגש. רגע אחד אחרי יום האימון מיוחד, המשפחה שלכם צריכה להתרגל לסגנון חיים חדש ואתם מוצאים את עצמכם ‏מחפשים המון מידע ברשת על גידול כלב צעיר. בעיקרון, בגלל שאתם מנסים להגדיר מראש את הגבולות של הכלב בתוך הבית, ברור לכם שאתם צריכים לעשות שימוש במוצרים כמו גדר לכלב תה על מנת להסביר לכלב מהו האזור שבו הוא יכול ‏להרגיש בנוח. ‏בדיוק מהסיבה הזו אתם רוצים לרכוש כמה שיותר מוקדם גדר לכלב שלכם ואתם צריכים לעשות המון מאמצים על מנת להבטיח שמדובר על גדר איכותית בגודל המתאים. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי נוכל לעזור לכם לבחור את כל המוצרים הדרושים על מנת להכניס כלב חדש הביתה כולל גדר לכלב שלכם.

‏התאמת גדר לכלב בבית פרטי

‏אם אתם מחפשים גדר לכלב שלכם ואתם מתגוררים בבית פרטי, ‏אז אתם צריכים להבטיח שאתם בוחרים מוצר מודולארי ‏במיוחד. בעיקרון, ‏בחירה של גדר לכלב צריכה לקחת בחשבון את אפשרות לעשות שימוש במוצר גם בתוך חלל הפנים של הבית וגם בחצר שלכם, כך שאתם תצליחו לתת לכלב שלכם את כל האפשרויות להכיר את הסביבה של הבית ובצורה שמתאימה לראיון שמאחורי האלוף שלכם. ‏לכן, צריך לבחור בגדר שאתם יכולים לשאת ממקום למקום, וצריך להבטיח שאתם ‏יודעים איך להרכיב את הגדר בצורה מסודרת, ולא ‏לסכן את הכלב שלכם בשום שלב.

גדר לכלבים בבית

‏אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים ‏ללמוד בנוגע לחיים עם כלב חדש הוא שאתם בתהליך. אתם לא יודעים את הכל ואתם יכולים להרשות לעצמכם לשאול שאלות, גם כאשר מדובר על שאלות מאוד בסיסיות. ‏מה שאומר שאתם רוצים להרגיש בנוח לעבוד עם אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי. ‏ואנחנו נשמח לתת לכם את התשובות לכל השאלות שיש לכם לאורך הדרך, כדי לאפשר לכם לגדל את הכלב שלכם בסביבה הכי בריאה שיש.

בכל מקרה יש להדגיש כי גדר אילוף לכלב לא פשוט מניחים מסביב לכלב ושוכחים. מדובר בתהליך די ממושך של הסתגלות על מנת שהכלב יוכל להרגיש בטוב ובנוח בתוך המתחם שלו. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי של קניון עולם החי ולקבל מידע נוסף.

גדר אילוף כלבים

אימוץ ‏של כלב חדש הוא אירוע גדול מאוד ומשמח מאוד בחיים של המשפחה שלכם. בין אם יש לכם כלבים או שמדובר על הכלב הראשון שלכם, החשיבות של תכנון נכון של השבועות הראשונים בבית, יכולה להיות משמעותית במיוחד כאשר אתם מנסים ליצור שגרת אלוף ברמה גבוה לכלב שלכם. ‏ולכן, עוד לפני שאתם מביאים את הכלב שלכם בפעם הראשונה הביתה, חשוב לכם למצוא גדר אילוף כלבים באיכות גבוהה, ‏אשר מתאימה לסביבת המגורים שלכם ומאחלת לכם להסביר לכלב מהו האזור שבו הוא יכול להרגיש בבית. אנחנו, אנשי הצוות הנישואים של חנות ‏החיות קניון עולם החי, ‏יכולים לעזור לכם לבחור גדר אלוף כלבים ‏שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם, מתוך מגוון פתרונות של מותגים גדולים ומובילים בתחום.

‏איך לבחור גדר אילוף כלבים?

‏אם אתם רוצים לבחור גדר אילוף כלבים מקצועי, אז יש שלושה הפרמטרים שצריכים לקחת בחשבון כדי להצליח לקחת החלטה נכונה. קודם כל, ‏צריך לבחור את השטח של גדר האלוף שאתם רוצים לבחור, ‏וזאת, בהתאם לגודל של חלל הפנים של הבית שלכם. כמו כן, חשוב לבחור גדר אילוף בגובה המתאים לכלב שלכם. ‏ככל שהכלב גדל, כך הוא גבוה יותר ויכול לדלג מעל הגדר בקלות. לכן, אתם צריכים לבחור גדר שמתאימה לסוג הכלב שלכם וליצור את המתחם הבטוח ביותר למשחק ופעילות. ‏בנוסף, צריך לבחור גדר עם דלת בטוחה ‏אשר לא ניתן לפתוח מתוך הגדר, ‏כדי שהכלב לא יוכל לצאת החוצה ולעשות נזק לבית או לחצר שלכם ללא השגחה.

‏פתרון כולל שמתאים לצרכים שלכם

‏בדומה לרכישה של כל מוצר חשוב אחר לכלב שלכם, גם כאשר אתם מבצעים הזמנה של גדר אלוף כלבים, ברור לכן שאתם ‏חייבים לקחת החלטות ‏שמבוססות על ההתאמה של המוצר לאזרחים שלכם. ולכן, חשוב להתייעץ מבעוד מועד עם אנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות קניון עולם החי, ולהבין איזה סוג של פתרון יכול להתאים בדיוק לכלב שלכם, כמו גם לבית שלכם ולהרגלי החיים שאתם רוצים לייצר לכלב החדש.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא