0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
שימורים לכלבים

שימורים לכלבים

באתר קניון עולם החי מגוון עשיר של שימורי מזון לכלבים להעשרת התפריט ולפינוק. עושר טעמים ומגוון מחירים.

 

 

שימורים לכלבים - להעניק לכלב שלנו את הטוב ביותר

אין זה משנה אם יש לכם רועה גרמני, פינצ'ר או לברדור אתם תמיד תרצו להעניק לכלב שלכם את הטוב ביותר. שימורים לכלבים הוא אחד הדרכים לתת לכלב שלהם ליהנות ממזון מזין, טעים ואיכותי. ריכזנו עבורכם בעולם החי את כל השימורים והחטיפים הטובים ביותר לתזונת כלבכם.

 

שימורים לכלבים: צרכים רפואיים

למעשה, אנו רואים לא מעט שימורים לכלב אשר יכולים להתאים לכלבים במצבים רפואיים שונים ו/או עם רגישות למאכלים שונים. כך יוכל כלבכם ליהנות מטעם המקור והאהוב בלי החשש כי יקבל תגובה אלרגנית כזו או אחרת.

 

מעבר לטעם: לא מעט יתרונות

מעבר לטעם הטרי של קופסאות השימורים אנו רואים לא מעט יתרונות בשימורים לכלבים, למעשה רוב הכלבים במהלך היממה לא מקפידים על שתיית מים בצורה בריאה ונכונה(בעיקר בחורף מאחר ולא מרגישים צמאים אבל תחושת היובש קיימת), בעזרת אוכל רטוב בשימורים מקבל הכלב שלכם אספקת נוזלים יחד עם אוכל מזין במיוחד.

 

באותה נשימה כאשר אנחנו מדברים על אוכל מקופסת שימורים אנו מדברים על אוכל טרי יותר עם ריח חריף הרבה יותר, אנו רואים לא מעט קליניקות ו-פנסיונים אשר נותנים לכלבים חולים או כלבים זקנים אוכל בשימורים מאחר והריח והטריות נוגעים חזק באפם של ההולכים על ארבע ומספקים להם חוויה לא קטנה.

 

איך לבחור שימורים מומלצים לכלבים

למעשה בחירת שימורים מומלצים לכלבים היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אלייה. ניתן למצוא היום בשוק אין ספור חברות שונות המספקות חטיפים ושימורים ייעודיים. יחד עם זאת מאחר ואתם בקניון עולם החי אתם יכולים להיות מעט רגועים, כל השימורים אצלנו באתר עברו את כל בדיקות האיכות והסינון הרלוונטיות ומוגשות לכם האפשרויות הטובות ביותר לכלב שלכם.

 

קניון עולם החי: זה הזמן לבחור נכון

קניון עולם החי הוא המקום לאוהבי החיות, בקניון ניתן למצוא מחלקת כלבים, מחלקת חתולים, מחלקת דגים, מכרסמים וציפורים. בכל המחלקות עבדנו ימים ולילות על מנת לספק את המוצרים הטובים ביותר שיש במשק, כל זה על מנת להבטיח איכות לכלבים ותמורה למחיר. 

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא