0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

Ruffwear

רתמה לכלב

‏היציאה בפעם הראשונה מהבית כמשפחה עם גור כלבים חדש היא אירוע מרגש לכל המשפחה שלכם. אתם מבינים שאתם רוצים להפוך את הרגעים האלה של טיול משפחתי ‏לבלתי נשכחים, ‏יחד עם זאת, זוהי הפעם הראשונה שאתם מחזיקים כלב ואחראים לביטחון שלו, מה שאומר שיש לכם עוד הרבה מאוד מה ללמוד לאורך הדרך. ‏‏בשלב הזה, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לחפש חנות חיות ולהתחיל לפנות את הציוד הדרוש לכם כמו למשל רתמה לכלב, ‏כדי לצאת לטיול ולדעת שיש לכם שליטה על הכלב שלכם. ‏אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי, נעזור לכם ‏לבחור רתמה לכלב שלכם ‏מתוך מגוון רחב של מותגים וסגנונות שקיימים כיום בתחום.

‏איך להצליח לבחור רתמה לכלב שלכם?

‏הבחירה של רתמה לכלב ‏היא עניין טכני יחסית. כלומר, צריך לבחור רתמה לכלב ‏בעיקר על בסיס התאמה של המוצר למבנה הגוף של הכלב שלכם. כמובן שיש מותגים שמתאימים לצרכים התנהגותיים מסוימים, כמו רתמה ‏שמתאימה לכלבים אשר מושכים את הבעלים שלהם באופן קבוע. כמו כן ישנם מותגים שמתאימים לכלבים קטנים וכלבים גדולים, אבל בסופו של יום הרעיון הוא למצוא את המוצר אשר גורם לכלב שלכם להרגיש בנוח במהלך ההליכה ומאפשר לכם לייצר כמה שיותר שליטה כאשר הכלב שלכם ניפגש בכלבים אחרים במהלך הטיול. אם אתם מצליחים להחזיק את הכלב שלכם כאשר הוא נובח על כלב אחר, זה אומר שהמוצר נותן פתרון מושלם ובטוח לכולכם.

רתמה לכלב Ruffwear

‏כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, בכל מה שקשור לרכישה של ציוד לכלב חדש, חנות חיות גדולה כמו חנות החיות קניון עולם החי, הוא המקום שבו אתם רוצים לחפש את הפתרונות שלכם. אנחנו יכולים לאפשר לכם להגיע אל החנות ולמדוד את המוצרים ‏ביחד עם הכלב שלכם, כך שאתם תדעו שאתם לוקחים את ההחלטה הנכונה ביותר למבנה הגוף של חיית המחמד שלכם, כמו גם לסגנון ההליכה שלכם ביחד עם הכלב, ‏והכל בעלויות שוות לכל נפש ‏ובעיצוב מושלם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא