0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
תוספי מזון לחתולים

תוספי מזון לחתולים

על אף שאנחנו מקפידים להאכיל את החתול שלנו בדרך הנכונה והבריאה ביותר, לעיתים קרובות, חתולים עלולים לפתח "חוסר" כלשהו בוויטמינים או במינרלים. במקרים בהם הבעיה אינה גדולה ו / או כרונית (ולכן, אף תדרוש מעקב רפואי צמוד של הווטרינר), תוספי מזון לחתולים יכולים להוות פתרון טוב. תוספי תזונה לחתולים הוא שמם הכולל של מוצרים שונים ומגוונים, שנועדו לפתור חוסרים זמניים או מתמשכים ולשפר את בריאותו ואת איכות חייו של החתול.

תוספי מזון לחתולים - אלו בעיות הם יכולים לפתור?

ישנם סוגים שונים של תוספי מזון לחתולים. למשל, ישנם תוספי תזונה לחתולים שהם סוג של מולטי-ויטמינים, המומלצים לחתולים שממעטים לאכול, לחתולות מניקות, לגורים או לחתולים קשישים. כמובן שלכל גיל ולכל מצב יש את קבוצת המולטי-ויטמינים הנדרשת לה, ומשכך, חשוב לרכוש תוספי מזון לחתולים במקום בו יוכלו לסייע לכם אנשי מקצוע המתמצאים בתחומים השונים. תוספי תזונה לחתולים מקבוצה אחרת יכולים להיות התוספים שמסייעים לחתולים לפלוט את כדורי השיער שלהם. אמנם, לרוב, תוספים מסוג זה יתאימו במיוחד לחתולים ארוכי-פרווה, אולם בעיית הפרווה המצטברת ומסתבכת בקיבה פוגעת גם בחתולים בעלי פרווה קצרה יותר, רק שאצלם, תהליך זה ממושך יותר. קבוצת תוספי מזון נוספת המיועדת לחתולים, הינה קבוצת תוספי המזון המיועדים להרגעת החתול המגיעים בטיפות או בטבליות. חתול לחוץ עלול להוות בעיה רצינית, במיוחד כשהלחץ שלו הופך להיסטריה שאינה מאפשרת לכם לטפל בו או להכניסו למנשא לצורך בדיקה רפואית אצל הווטרינר.

קניון עולם החי - מבטיחים את בריאותו של החתול שלכם

אנחנו, בקניון עולם החי מתמחים בייבוא ציוד, מזון, ומוצרים שביניהם - תוספי מזון לחתולים. במקביל לחנות הפיזית שלנו, אנחנו מפעילים גם חנות וירטואלית, אשר דרכה תוכלו להזמין את כל מבחר המוצרים השונים שנדרשים לכם עבור החתול, הכלב, הציפור, הדגים והמכרסמים שחיים לצידכם, וזאת, ללא תלות לאזור ולעיר שבו אתם גרים.

בחנות של קניון עולם החי תוכלו לבחור בין מגוון מוצרים של מיטב היצרניות והחברות המובילות בתחום, תוך בטחון גמור באיכות המוצר ובליווי אישי מקצועי צמוד.

באתר קניון עולם החי מגוון תוספי מזון ושימורי מזון מפנקים לחתול שלך.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא