0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
תגי שם לחתולים

תגי שם לחתולים

באתר קניון עולם החי מבחר תגי שם בצבעים וצורות מגוונים.

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים תג שם לחתול?

בדומה לכלבים, גם החתולים הביתיים מבלים לעיתים לא מעט שעות בחוץ, ויכולים אפילו, חס וחלילה, ללכת גם לאיבוד. יש לא מעט דרכים להגן עליהם ולשמור עליהם ממצבים כאלה, כאשר אחת מהם היא באמצעות תגי שם לחתולים. כמו תגי השם לכלבים, גם תגי השם האלה כוללים פרטים חשובים אודות החתול עצמו וגם אודות הבעלים – כמו שם פרטי ושם משפחה, טלפון ליצירת  קשר ומידע חשוב נוסף.

 

מהם תגי שם לחתולים

תגי שם לחתולים מגיעים בעיצובים שונים. אפשר לכתוב עליהם או לחרוט עליהם (בהתאם לסוג תג השם עצמו) ולחבר אותם ישירות לקולר שסביב צווארם של החתולים. כיום אפשר להשיג תגי שם לחתול מאיכות גבוהה מאד בשלל של צבעים וגם דוגמאות. מכיוון שתג השם צמוד אל החתול שלנו, אם ילך לאיבוד יידע מי שמצא אותו שלא מדובר במקרה הזה בחתול משוטט ללא בית, כי אם חתול שכנראה אבדה דרכו. תודות למידע שיופיע על גבי אותו תג שם, הוא יוכל ליצור עם בעלי החתול קשר ולהחזיר אותו כשהוא שלם ובריא אל ביתו. 

 

כיצד בוחרים נכון תגי שם לחתול

כדי למצוא תגי שם לחתול חשוב לפנות למקום הנכון, לחנות המתמחה במכירת מוצרים לחתולים. מכיוון שתגי שם אלה מגיעים באיכויות שונות, למחפשים איכות גבוהה מומלץ לשים דגש לסוג חומר הגלם, שממנו עשוי תג השם. תג השם הזה צמוד אל החתול וחשוף ללא מעט מצבים משתנים (כולל מזג אוויר לא פשוט, כשהוא נמצא בחוץ). הוא עשוי לדהות, להישבר וגם להתבלות עם הזמן ולכן איכות גבוהה חשובה במיוחד במקרה כזה. מעבר לכך, גם עיצוב נחשב, שיתאים לחתול עצמו, בהחלט יכול לעזור וכמובן מספיק מקום עליו כדי שיכלול את כל הפרטים אודות חיית המחמד ובעליה.

 

למה כדאי לקנות אצל קניון עולם החי?

מחפשים תג שם לחתול שלכם? איכותו הגבוהה של תג השם הזה וגם אופן עיצובו הן נקודות שחשובות לכם? קניון עולם החי הוא המקום הנכון לפנות אליו. כאן, באתר, תמצאו מגוון של מוצרים לחתולים, כולל קולרי שם מסוגים שונים. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא