0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

רתמה ורצועה לחתול

רבים מאתנו, הישראלים, מגדלים בביתם, כחית מחמד, חתול אחד או שניים (או חתולה) ומוכנים לעשות הכל על מנת לספק להם סביבה נעימה ובריאה שבה יוכלו לחיות ביום יום ולבלות להנאתם. יש מגוון רחב של מוצרים, הקשורים לתחום זה, ויכולים לספק מענה לצרכים שונים, ביניהם רתמות ורצועות, המיועדות, כן כן, לחתולים.

 

לשם מה צריך רתמה ורצועה לחתול

רתמה ורצועה לחתול, ובדיוק כמו אלו המוצעות לכלבים, מאפשרות לנו, כבעלי החתול, לצאת אתו לטיולים ללא החשש שמא יאבד את הדרך או יברח. באמצעות רתמה ורצועה לחתול אנו יכולים לאפשר לחתול האהוב שלנו לחקור את הסביבה שבה אנו נמצאים אתו, לבצע פעולות שונות ללא חשש או בעיה וליהנות מהטבע ככל שירצה, מבלי שאנו נדרג לדבר. אם יחליט להתרחק, נוכל לשלוט בתנועותיו באופן עדין ולמשוך אותו לכיווננו, או לעצור את התקדמותו.

 

כיצד בוחרים כהלכה רתמה לחתול או רצועה

יש סוגים שונים של רתמות ורצועות לחתולים, הנבדלים אלה מאלה באיכות וגם בעיצוב. הן רתמה לחתול והן רצועה מוכרחות לשבת על החתול שלנו טוב ונכון ולאפשר לו מצד אחד התנהלות חופשית ונעימה, ולנו, מצד שני, שליטה מלאה. הכל מוכרח להיות עדין ולא בכוח רב מיד כדי למנוע חיכוך לא נעים ותחושות לו טובות אצל החתול. ולכן, יש לחפש רתמה ורצועה לחתול שמתלבשות עליו בצורה משוחררת אך הדוקה מספיק, כזו שיושבת היטב באזור החזה והשכמות שלו ולא באזור הגרון, הנחשב לעדין אצלו. מעבר לכך, מומלץ גם לחפש רתמה לחתול וגם רצועה שניתן לכוון בהתאם לגודל החתול ולשנות במידת הצורך, אם וכאשר נדרש לנו. בכל מקרה, כדאי מאד להשוות בין כמה דגמים שונים ולבחון את ההבדלים ביניהם לפני שבוחרים.

מעוניינים לרכוש לחתול שלכם רתמה ורצועה? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. כאן, באתר, תמצאו מבחר רחב של מוצרים לחתולים, כולל רתמות ורצועות מאיכות גבוהה, המיוצרות על ידי מיטב המומחים. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא