0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

קערות ומתקני האכלה

קערת אוכל לחתול

‏בין אם אתם הורים לילדים ובנאים מעולם לא הייתה לכם הזדמנות להכניס הביתה בפעם הראשונה בן משפחה, אתם יודעים שכאשר אתם מקבלים את ההחלטה לאמץ בעל חיים, מדובר על תהליך שדורש מכם להתכונן בצורה המתאימה בכל מובן שהוא. בוודאי עם זוהי הפעם הראשונה שבה יש לכם הזדמנות לאמץ חתול, ברור לכם שאתם מוכנים להשקיע המון מאמצים והמון משאבים על מנת למצוא את הציוד המושלם לחתול החדש, ‏ואתם מחפשים את הדרך הכי נוחה לקנות קערת אוכל לחתול, ‏כמו גם לבחור אוכל איכותי ויוקרתי. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי, ‏יכולים לעזור לכם למצוא את כל הפתרונות שאתם צריכים לקבל לקראת האימוץ, כך שיהיה לכם קל מאוד להתרכז במה שחשוב באמת לאורך הדרך.

‏קערת אוכל לחתול החדש, היא חלק מהשינוי הגדול בחיים שלכם

‏בתור הורים חדשים לחתול צעיר, יש לכם המון חששות והמון שאלות בקשר לאימוץ. יחד עם זאת, אתם מבינים שיש כמה משימות די מרכזיות אשר משפיעות על איכות החיים של החתול שלכם ואתם חייבים להשלים את המשימות האלו לפני שאתם נוסעים לאסוף את החתול שלכם. כך למשל, חשוב לכם למצוא קערת אוכל לחתול, כמו גם מיטה, ואוכל ואת כל הציוד שחתול צעיר צריך, בשביל ‏להפוך את הבית שלכם לבית שמתאים לחתולים. הציוד הזה, מחייב אתכם לפנות לעזרה את אנשי הצוות של חנות חיות, ועדיף לנסות למצוא את כל הפתרונות עוד לפני שאתם נוסעים ליום אימוץ, שכן רק בצורה כזו, אתם תהיו מוכנים לקבל את החתול שלכם.

קערות אוכל מעוצבות לחתולים

‏כל מה שנותר לכם לעשות בשלב הזה על מנת ליצור חוויה מושלמת החתול שלכם, לפנות לעזרת אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי. ‏אנחנו, ‏נוכל למצוא בשבילכם את כל הפתרונות שאתם צריכים לקבל בשביל לתכנן את הימים הראשונים של החתול שלכם בבית, וככה יהיה לכם קל יותר לקחת את ההחלטה אשר תאפשר לכם ליצור את בית המשפחה המושלם שלכם, ביחד עם חיית המחמד האהובה עליכם ביותר.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא