0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
אוכל רפואי לחתול

אוכל רפואי לחתול

 

מזון רפואי לחתול

כבעלים של חתול, מן הסתם, נרצה עבורו את הטוב ביותר - נקנה לו את המיטה והצעצועים הטובים ביותר, ניקח אותו לווטרינר הטוב ביותר, נאכיל אותו במזון (היבש והרטוב) הטוב ביותר, ובכלל, נעשה כל מה שנדרש מאיתנו על מנת שיישאר בריא ומאושר למשך שנים רבות. לא רק כי חיית מחמד בריאה ומאושרת פירושה גם בעלים מאושרים. אלא (ובעיקר) כי, מצד אחד, בעיות בריאות אצל חתולים נחשבות לתחום שהוא פחות מוכר ברפואה הווטרינרית (יחסית לכלבים, למשל), ומאידך, ישנן לא מעט בעיות בריאות אצל חתולים שבזיהוי מוקדם ובמתן מזון רפואי לחתולים (בהנחיית הווטרינר המטפל, כמובן), ניתן למנוע את החרפתן ואת התדרדרות מצבו של החתול.

מזון רפואי לחתולים - באלו מקרים הוא נדרש?

המצב הבריאותי הראשון והנפוץ ביותר בו נדרש מזון רפואי לחתולים הוא השמנת-יתר. בדומה לבני אדם ולכלבים, השמנת-יתר אצל חתולים, אף היא, מגיעה עם תופעות נוספות שנלוות לה, כדוגמת בעיות במפרקים. ולכן, כשהווטרינר רומז לכם שהחתול שלכם שמן מידי לגילו ולגודלו, רוב הסיכויים שהשלב הבא בתהליך יהיה העברה שלו לאכילת מזון רפואי לחתולים הסובלים מהשמנת יתר.

בעיות נוספות, שאף הן תצרכנה האכלת מזון רפואי לחתולים הן בעיות במפרקים (בעיקר אצל חתולים קשישים, אבל לא רק), בעיות שונות בדרכי השתן (כגון נטייה לקריסטלים בשתן ו / או לחסימות בדרכי השתן), בעיות שונות בכליות, הפרעות בתפקוד הכבד, הפרעות בתפקוד של המערכת הקרדיו-וסקולרית וכן הלאה. בעצם, כל אותן בעיות בריאות שבגללן, אם החתול שלנו היה בן אנוש, הוא היה צריך לעבור למשטר אכילה מיוחד.

אוכל רפואי לחתול יורינרי

‏חיות המחמד שלכם הם לא סתם בני משפחה. לפעמים, מדובר על בני המשפחה הכי חשובים והכי אהובים בחיים שלכם, ולמרות הכל, אתם לא תמיד יודעים בדיוק מה צריך לעשות בשביל לגרום להם להרגיש טוב. ‏במובנים מסוימים, האפשרות לספק את איכות החיים הכי טובה לחיות שלכם היא בדיוק מה שאתם רוצים לעשות כאשר החברים שלכם על ארבעה מתמודדים עם מחלות שק שורות לגיל שלהם ואתם לא יודעים איך לטפל בהן. בין היתר הפתרונות המקצועיים שקיימים אצל הוטרינרים, אפשר גם למצוא את האפשרות לבחור אוכל רפואי לחתול וליצור ‏איכות חיים טובה יותר, לאורך זמן. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות קניון עולם החי, נוכל לעזור לכם למצוא אוכל רפואי לחתול שלכם, בהתאם לצרכים המיוחדים שלו.

‏מה חשוב לדעת על הזמנת אוכל רפואי לחתול שלכם?

בעולם שבו החתולים שלכם הם הדבר הכי חשוב שיש לכם, אתם מבינים שההחלטה בנוגע לבחירת סוג האוכל הדרוש להם, היא ההחלטה הכי חשובה שאתם יכולים לקחת. מה שאומר שאם כבר אתם משקיעים כל כך הרבה בבריאות של חיית המחמד שלכם, אז בוודאי שאתם רוצים להזמין אוכל רפואי מעולה, שמתאים למצב הרפואי של בעל החיים היקר שלכם, על אחת כמה וכמה כשזה הוא הפתרון היחיד שיש לכם על מנת לתת לחתולים שלכם את הרפואה השלמה שהם צריכים לקבל, כשיש להם מצב רפואי לא פשוט, והווטרינר מבקש מכם לקנות לחתול אוכל רפואי מיוחד.

אוכל רפואי לחתולים כליות

בשלב הזה, על מנת להתחיל לחפש אוכל רפואי לחתול שלכם, ברור לכם שאתם חייבים לפנות במהירות לאנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות שלכם, על מנת להצליח לבחור את המוצר הנכון ביותר לכם. בין אם מדובר על מותג מיוחד או על הרכב חומרים שמתאים לצרכים של החתול שלכם, אנחנו, אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי, יכולים להשיג לכם את כלל הפתרונות תחת קורת גג אחת ובמחירים המתאימים לצרכים שלכם.

קניון עולם החי -  הטוב ביותר לחתול שלכם!

קניון עולם החי מתמחה בייבוא מוצרים, ציוד וסוגי מזון שונים, ביניהם - מזון רפואי לחתולים.  בנוסף לחנות הפיזית, מפעיל קניון עולם החי אתר חנות וירטואלי, שדרכו תוכלו לרכוש ולהזמין את כל המוצרים השונים לחתול, לכלב, לציפור, לדגים ולמכרסמים שאתם מגדלים, בלא קשר לאזור המגורים שלכם, מכיוון שאנחנו מציעים שירות משלוח ללקוחותינו בכל אזורי הארץ. בחנות תוכלו לפגוש מבחר מגוון של מוצרים ממיטב החברות והיצרנים המובילים, תוך הקפדה על איכות המוצר ועל שירות וליווי אישי ומקצועי.

באתר קניון עולם החי מגוון סוגי מזון לחתולים מעוקרים ולסיוע בשמירה על המשקל.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא