0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
כלוב נשיאה לחתול

כלוב נשיאה לחתול

באתר קניון עולם החי- שירותים לחתול. בקרוב כלובי נסיעה.

אם יש לכם חתול או חתולה בבית (או אולי יותר מאחת או אחד) סביר גם שאתם מוכנים להשקיע לא מעט באיתור המוצרים המתאימים להם, אלה שיצרו להם חיים נוחים, טובים ובריאים. יש מגוון רחב מאד של פתרונות לחתולים, והרבה יותר ממה שהוצע לנו בעבר הרחוק, וזה יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים שונים, כולל בתחום הנסיעות.

לשם מה צריך כלוב נשיאה לחתול?

כלוב נשיאה לחתול, ובדיוק כפי שזה נשמע, מאפשר לנו לשאת את החתול שלנו למקומות שונים, ובייחוד בזמן הנסיעה באוטו, ברכבת, באוטובוס או בזמן ההליכה או הצעידה (הרי לא ניתן לשחרר את החתול שילך לצדנו, כפי שעושים עם כלבים). אם, למשל, אתם רוצים לקחת את החתול או את החתולה שלכם לווטרינר, או מתכננים לצאת לחופשה ורוצים להעביר אותו או אותה לקרוב משפחה בינתיים, באמצעות כלוב הנשיאה תוכלו לקחת אותו או אותה אתכם ללא כל בעיה. הכלוב מותאם באופן מלא לגודל החתולים, הוא איננו סגור הרמטית, כך שניתן לשהות בו בנעימים והוא איכותי מאד, ולכן יכול לשרוד למשך שנים.

כיצד בוחרים נכון כלוב נשיאה לחתול?

בחירה נכונה של כלוב נשיאה לחתול מתחילה בהבנת הצרכים. לשם מה אתם זקוקים לכלוב זה? האם לנסיעות ארוכות? קצרות? האם לשם הליכה אל הווטרינר או לקרובי משפחה? חשוב שהכלוב יתאים למידותיו של החתול או מידותיה של החתולה. עליהם להרגיש בנוחות רבה בתוך הכלוב מבלי שתיווצר תחושת בהלה. בנוסף, מכיוון שאתם מחזיקים את הכלוב בידיכם, חשוב שיהיה קל לשאת את הכלוב ושידית האחיזה שלו תהיה נוחה לכם. כמובן שכדאי מאד לוודא שהכלוב בטוח ושלאחר סגירתו החתול או החתולה לא יוכלו לפתוח אותו ולברוח. ולכן, מומלץ לפנות אך ורק לחנויות המתמחות בכך, שמציעות כלובי נשיאה לחתולים מאיכות גבוהה.

מחפשים כלוב נשיאה איכותי לחתול שלכם? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה. כאן, באתר, תמצאו מגוון של מוצרים לחתולים, כולל כלובי נשיאה בהתאמה מלאה ובמחירים נוחים. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא