0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
מוצרי טיפוח לחתולים

מוצרי טיפוח לחתולים

באתר קניון עולם החי שפע מוצרים לטיפול בפרווה, לניקוי העיניים והאזניים ולטיפול בצרכים -"שירותים" לחתול.

האם חשוב לעשות שימוש במוצרי טיפוח לחתולים?

בשנים האחרונות, אנחנו חשים כי הפופולאריות של המגורים לצד בעלי חיים עולה ומתגברת. מסקר שנערך ב-2019 על ידי חברת השיווק GfK וכלל 22 מדינות, הסתבר כי כ-57% מהמשתתפים גידלו חיית מחמד מסוג כלשהו - 33% מבעלי חיות המחמד גידלו כלב אחד או יותר, בעוד 23% מהם גידול חתול או יותר מחתול אחד. גם בישראל, נכון לנתוני אותה שנה היו רשומים קרוב לחצי מיליון כלבים. הנתונים הנוגעים לחתולים היו מעורפלים מעט יותר, מכיוון שגידול חתול אינו מחויב בהוצאת רישיון, אבל גם כאן, על פי ההערכות, המספרים היו גבוהים למדי - למעלה מ-260 אלף אנשים שבחרו לחיות את חייהם לצד חתול (אחד או יותר). מובן מאליו, כי, במקביל לפופולאריות הגוברת של החתולים החיים בבית (בניגוד לעבר, לתקופות בהן חלק גדול מהחתולים חי ברחוב), טיפוח לחתולים הפך לנושא מרכזי, הן אצל מגדלי החתולים הגזעיים והן אצל האנשים המגדלים חתולים שאינם גזעיים.

כיצד בוחרים מוצרי טיפוח לחתולים?

מובן מאליו, כי בעת בחירת מוצרי טיפוח והיגיינה המיועדים לחתולים, הקריטריון הראשון הוא בטיחות. חשוב להקפיד כי כל תכשירי טיפוח לחתולים שאתם רוכשים יהיו איכותיים ומיוצרים על ידי יצרן אמין, מאחר וקל מאד ליפול בפח של התייחסות למחיר כקריטריון יחיד וכתוצאה מכך לרכוש מוצרי טיפוח והיגיינה שבמקרה הטוב, יהיו לא יעילים, במקרה הגרוע יותר - עלולים להזיק לחתול. כאן, חשוב ולהדגיש כי מוצרי טיפוח לחתולים הם מוצרים שמיוצרים ומיועדים במיוחד לחתולים, ולכן, אסור להשתמש במקומם במוצרים המיועדים לטיפוח בעלי חיים אחרים. הקריטריון השני לרכישת תכשירי טיפוח לחתולים הוא התאמתם הספציפית לצרכים שלכם ולחתול שלכם. למשל, גידול חתולים בעלי פרווה ארוכה יצריך שימוש בתכשירי וציוד טיפוח שונים מחתולים בעלי פרווה קצרה, חתולים שיוצאים מהבית יצטרכו טיפול והדברה שונים מחתולים שחיים, אך ורק, בבית וכן הלאה.

למה מומלץ לרכוש מוצרי טיפוח לחתולים בקניון עולם החי?

צריכים לרכוש מוצרי טיפוח לחתולים? מתלבטים בין כל המוצרים הקיימים?

אצלנו, בקניון עולם החי יעמדו לרשותכם מבחר מוצרים גדול המיועד בדיוק לצורך של החתול שלכם ואנשי המקצוע מנוסים שיכולים לסייע לכם בבחירה.

לייעוץ והזמנות חייגו לטלפון 0505804596 או לטלפון 0505804593!

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא