0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
מזון רטוב לחתולים

מזון רטוב לחתולים

באתר קניון עולם החי שפע עשיר של שימורי מזון לחתולים במגוון טעמים מצויינים ומגוונים לשידרוג התפריט של החתול.

שימורים לחתולים

‏האהבה שלכם לבעלי החיים שלכם גורמת לכם להשקיע המון זמן והמון ‏מאמצים בשביל למצוא את הפתרונות הנכונים לכל חיית מחמד בבית שלכם. ‏על אחת כמה וכמה, כאשר אתם מנסים למצוא את הפתרונות לאיכות החיים הטובה ביותר של החתולים שלכם, ברור לכם שאתם מוכנים להשקיע המון משאבים בשביל למצוא אוכל ‏יוקרתי בסגנון שימורים לחתולים, אשר מתאים לחיית המחמד שלכם. יחד עם זאת, ‏בשביל לקנות שימורים לחתולים צריך להבין איזה סוג של מזון יכול לשמור על הבריאות של החתולים שלכם לאורך שנים, ‏מה שאומר שאתם רוצים לבחור מותג יוקרתי על בסיס ‏הידע והניסיון מקצועי של אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי, אשר יכולים למצוא בשבילכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

שימורים לחתולים גורים

‏ ‏בשונה מהרכישה של מזון יבש לחתולים, כאשר חושבים על יצירת איכות חיים לטווח ארוך לחתולים שלכם, ברור לכם שאתם רוצים לבחור מזון בריא וטרי, ‏אשר מתאים בדיוק למצב הבריאותי של החתול ולצרכים התזונתיים שלו או שלה. ‏אצל חתולים בגיל צעיר, מזון עתיר קלוריות הוא חיוני על מנת לאפשר להם ‏לגדול ולקבל את כל הערכים שהם צריכים לקבל, בעוד שאצל חתולים מבוגרים יכולות להיות מגבלות בריאותיות מבחינת הרכב החומרים של המזון, מה שאומר שאתם חייבים להיות מאוד מדויקים בדרישות שלכם. ולכן, חשוב לכם לבחור שימורים לחתולים ‏על בסיס ‏כל הצרכים המיוחדים של החתולים שלכם, ומתוך הניסיון של אנשי המקצוע של חנות החיות.

שימורים לחתולים במבצע

‏עבודה מקצועית עם חנות חיות ברמה גבוה מאפשרת לכם לקבל את כל הפתרונות שאתם צריכים לקבל בשביל בעלי החיים שלכם, כך שיהיה לכם קל מאוד לקבל את המוצרים עד הבית בכל פעם מחדש. וזאת, בגלל שאנחנו, אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי, יכולים למצוא לכם מגוון רחב מאוד של פתרונות המתאימים לכל חיית מחמד בצורה הטובה ביותר. ‏זה אנחנו מאפשרים לכם לקבל את שירותי המשלוח של כל המוצרים עד לבית שלכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא