0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
תוספי מזון לכלבים

תוספי מזון לכלבים

באתר קניון עולם החי מבחר תוספי מזון לכלבים למגוון צרכים ובמחירים שוים לכל נפש.

 

 

תוספי מזון לכלבים: כי לכלב שלכם מגיע יותר

ממש כמו בני האדם גם כלבים צורכים תוספי מזון שונים על מנת להבטיח את את בריאותם ואת ספיגת האוכל אותו הם אוכלים, תפקידם של תוספי תזונה לכלבים הם לענות על לא מעט צרכים: צרכים רפואיים(בעיות לחץ דם, מפרקים, עיכול, לב וכו') ובאותה נשימה גם לשם שמירה על אנרגטיות ובריאות הכלב בתפקוד היום-יומי שלו.

 

מה זה תוסף תזונה לכלבים?

לא מעט אנשים שומעים את הביטוי "תוסף תזונה" אך מעטים באמת מבינים מה הוא אומר. תוסף תזונה הוא למעשה מוצר אשר מכיל כמות נכונה ומבוקרת של שומנים, ערכים תזונתיים, חומצות אמינו, חלבונים ו-ויטמינים אשר נועדו להבטיח את בריאות כלבכם. אנו יכולים לראות את תוספי תזונה אלו באים בצורת חטיף, משקה ולפעמים בתור "הכדור" המסורתי אות אנו מכירים וצורכים.

 

מתי נרצה להשתמש בתוסף תזונה?

אנו נרצה להשתמש בתוסף מזון לכלבים ברגע בו ידועה לנו על מצוקה רפואית או חוסר בערכים תזונתיים של בעל החיים שלנו. יחד עם זאת עלינו להבין כי תוסף מזון איננו תרופה ומטרתו כשמו כן הוא ל"תסף מזון" בצורה נכונה, איכותית ומבוקרת על מנת להשלים חסרים.

 

איך לבחור תוסף מזון לכלב?

בחירת תוסף מזון היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש וצריכה להיות מותאמת בהתאם לצרכים של הכלב. חסר לכלב ויטמינים ומינרלים? נרצה לתסף לו אותם חזרה. חלבונים? נתסף אותם בחזרה. לא מעט מן הפעמים נרצה להקל על דלקות מפרקים ובעיות עיכול שונות - גם אז נבחר להשתמש בתוסף מזון ייעודי ומותאם מראש.

 

תוספי תזונה לכלבים: קניון עולם החי

הגעתם לתובנה כי הכלב שלכם צריך תוסף תזונה על מנת לספק לו את כל הערכים התזונתיים או לשם שמירה על גופו? אין ספק שהגעתם למקום הנכון! קניון עולם החי הוא הבחירה של אלפי בעלי כלבים אשר רוצים לשלב בין איכות, טריות לבטיחות מקסימלית. אנו חורטים על דגלנו שמירה על איכות הכלב וכתוצאה מכך ניתן לראות אצלנו את תוספי המזון המובילים ביותר במשק. למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום!

 

 

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא