0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
קולרים ורצועות לכלבים

קולרים ורצועות לכלבים

באתר קניון עולם החי שפע קולרים ורסנים, רצועות בשלל צבעים  ובמספר אורכים ושימושים לכל סוגי הכלבים.

למה לרכוש רצועה לכלב?

כשאנו מסתובבים מחוץ לבית עם הכלב או הכלבה שלנו אנו נוהגים לקשור לו רצועה מתאימה, המחוברת לקולר שסביב צווארו, לרוב. יש סוגים רבים של רצועות לכלבים וגם מטרות שונות לכל רצועה. למרות שיש גם את אלה, הבוחרים להסתובב עם חיית המחמד שלהם ללא רצועה, כדאי להקפיד על שימוש באחת כזו, ולו כדי למנוע אי נעימות, בריחות מיותרות ואולי גם מריבות בין כלבים משוחררים, שיכולות להוביל לפגיעות של ממש.

 

לשם מה צריך רצועות לכלבים?

יש לא מעט סיבות מדוע רצועה לכלב נחשבת למוצר מבוקש וחשוב כל כך. ראשית, חשוב לדעת שבמקומות רבים מאד בעולם, שימוש ברצועה הוא בגדר חובה. אסור לצאת עם הכלב או עם הכלבה החוצה ללא קשירת ברצועה, ומי שמפר את החוק צפוי לקנסות. מעבר לכך, זוהי גם דרך ללמד אותם התנהגות מסוימת, כולל הליכה נכונה לצדנו, למנוע מהם לברוח או להתנפל על עובר אורח או כלב אחר ובעיקר – לשמור על חיית המחמד האהבה שלנו, כך שתהיה, ולאורך כל הדרך, תחת השגחה מלאה. רצועה לכלב היא כלי עזר עבורנו המאפשר לנו לנהל את ההליכה ואת הטיול אתו כהלכה וגם דרך לאמן או לאלף אותו, כאמור.

 

כיצד בוחרים רצועה לכלב?

יש סוגים רבים מאד של רצועות לכלב והבחירה ביניהן לא קלה. כדי למצוא מה שנכון לו וגם לנו, חשוב מאד להגדיר את הצרכים ולבין מהי הסיבה שבגלל אנו מחפשים אותה. מעבר לכך, יש לבחון את החומרים שמהם היא עשויה, לבדוק את האורך וגם הרוחב שלה תוך התייחסות למידות הכלב או הכלבה וגם את האופן שבו מחברים אותו אל הקולר (או הרתמה, אם משתמשים באחת כזו כחלופה). כדאי מאד להשוות בין כמה אפשרויות, תוך התייחסות להבדלים, ליתרונות מול חסרונות.

מחפשים רצועה חדשה לכלב או לכלבה שלכם? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. כאן, באתר, מגוון של רצועות לכלבים בשלל של עיצובים ואיכויות, המותאמות לחיית המחמד שלכם. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא