0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
צעצועים לכלבים

צעצועים לכלבים

באתר קניון עולם החי שפע גדול של צעצועים לכלבים למגוון צרכים: הקלה על כאבי שיניים, עידוד חשיבה, ספורט ושעשוע.

כיום, כבר ידוע לנו, כי עבור בני האדם, בריאות מנטלית (נפשית) חשובה לא פחות מהבריאות הפיזית, ואחת הדרכים בהן נבנית הבריאות הנפשית היא משחק. אמירה זו אינה נוגעת רק לילדים ולאנשים, אלא נכונה גם בנוגע לגורי כלבים ולכלבים בוגרים. לכן, בצד הדאגה לבריאותו הפיזית של הכלב, חשוב להקפיד גם לרכוש צעצועים לכלבים המתאימים לגיל הכלב, להעדפותיו ולצרכים שאותם צריך למלא הצעצוע.

 

איזה סוגי צעצועים לכלבים קיימים וכיצד ניתן לבחור ביניהם?

את סוגי צעצועים לכלבים ניתן לחלק לפי מספר חלוקות שונות:

צעצועים לכלבים המיועדים למשחק ביחד מול הצעצועים לכלבים שמיועדים למשחקו של הכלב כשהוא לבד - על הסוג הראשון נמנים צעצועים כמו פריסבי, חבלי משיכה ונשיכה שונים, ובעצם - כל מה שמאפשר לכלב לשחק איתכם או עם כלב נוסף. חשוב להקפיד בבחירת הצעצוע, שכן, בדומה למשחק עם ילדים, גם משחק עם הכלב מחזק את הקשר ביניכם לבינו. עם הסוג השני נמנים כדורים מצפצפים, צעצועי לעיסה וכד', שבהם, בכדי לשחק, הכלב אינו זקוק לשותף.

צעצועי לעיסה מול צעצועי משיכה או טלטול - לכלבים שונים העדפות שונות, לא רק בתחום המזון וטעמיו, אלא גם בתחום המשחק. לפעמים, ההעדפות קשורות לגזע הכלב (למשל, ככלל, ניתן לומר כי גזעים מאסיביים יותר יעדיפו לשחק במשחקי טלטול, משיכה ונשיכה, בעוד שגזעים קלי רגליים יותר יעדיפו לשחק במשחקים הכוללים ריצה), ולפעמים, סתם, המדובר בהעדפה אישית של הכלב.

צעצועי "משחק" מול צעצועי אתגר הכוללים מזון - עם הסוג הראשון נמנים בערך כל סוגי הצעצועים שהזכרנו קודם. הסוג השני כולל קונגים למיניהם וצעצועים נוספים המאתגרים את הכלב ומעסיקים אותו בזמן שאתם יוצאים מהבית, או בזמן שאתם צריכים קצת שקט ממנו (כשמגיעים אורחים, למשל).

מה חשוב לדעת על צעצועים לכלבים?

באופן טבעי, לכלבים שונים - העדפות שונות. מאחר ובמרבית המקרים, מחירם של צעצועים לכלבים שונים אינו גבוה, תוכלו לטפל בכך באמצעות ניסוי וטעייה, או, לחילופין, להתייעץ עם בעל מקצוע שיסייע לכם בהתאמת הצעצוע המתאים לכלב שלכם.

עדיין מתלבטים בבחירת הצעצוע לגור או לכלב הבוגר שלכם?

אנחנו, אנשי קניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה או התייעצות -

בטלפון 050-5804596 או 050-5804593

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא