0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי

עצמות לכלבים

 

עצמות לכלבים: הבחירה הנכונה עבור הכלב שלכם

כל אוהבי הכלבים יסכימו על משהו אחד, אנחנו תמיד רוצים להעניק לכלב שלנו את הטוב ביותר. אחד הדברים האהובים ולמעשה "הפינוקים" הקטנים שאנחנו יכולים לתת לכלב שלנו הם עצמות ייעודיות. למעשה, לא מעט חטיפי כלבים היום מבוססים על גבי עצם אשר נחשב לאהוב אצל כל הכלבים.

מה היתרונות של עצמות לכלבים?

כאשר אנחנו מדברים על עצמות לכלבים אנו מגלים כי ישנם לא מעט יתרונות: להפיג מתח וחרדה - הכלבים שלנו אוהבים ללעוס, מדובר ביצר אצלם שלא ניתן לכבות. כאשר "גור" כלבים או לעיתים גם כלב בוגר מרגיש מעט חרדה ומתח זה גורם לו לנשוך ולהרוס דברים שונים בבית. על מנת למנוע את זה נוכל לספק לו עצמות ייעודיות איתם הוא יוכל לשחק ולהפיג את המתח והחרדה באמצעות לעיסה.

ניקיון דנטלי - קיימת חשיבות לא קטנה לבריאות הדנטלית של הכלב שלכם, לכן לא מעט חברות היום מספקות "עצמות לכלבים" אשר מכילים לא מעט חומרים דנטליים יעודיים אשר מטרתם לנקות את שיני הכלב שלכם בצורה נכונה, למנוע פלאק ועששת תוך כדי מתן ריח נעים לפה הכלב.

חטיף עם לא מעט יתרונות תזונתיים - עצמות לכלבים מסופקים גם בתור חטיפים בעלי ערך תזונתי איכותי אשר מכיל סיבים תזונתיים וכמות גבוהה של חלבון. 

אילוף - לא מעט מאלפים אשר מעוניינים לאלף את כלביהם נותנים להם "צ'ופרים" על פעולות טובות ועקביות שהם עושים, עצמות הם בדרך כלל הבחירה הנכונה והאהובה על הכלב שלכם.

עצמות לכלבים רק בעולם החי

קניון עולם החי מאמין באיכות ובטיחות ומספק עבורכם את העצמות הטובות ביותר עבור הכלב שלכם, כל העצמות שנמצאות אצלנו בקניון עברו סינון קפדני ומעמיק על מנת להבטיח את בטיחות המוצר, איכותו וערכו התזונתי של המוצר. בעל החיים שלכם הוא ערך עליון אצלנו וכתוצאה מכך אנו רואים אלפי לקוחות שונים ממשיכים את ההתקשרות איתנו חודש בחודשו. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל קניון עולם החי ולבחור נכון עבור הכלב שלכם!

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא