0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי

מלונה לכלב

מה צריך לדעת כאשר רוכשים מלונה לכלב?

רבים מאיתנו מגדלים כלבים בתוך הבית והם חלק בלתי נפרד מהמשפחה, חיים וישנים איתנו בפנים. יחד עם זאת, רבים אחרים מגדלים את הכלבים גם בחוץ במרפסת, בגינה ובחצר, ומחפשים עבורם מלונות הולמות. בקניון עולם החי תוכלו למצוא מלונות לכלבים מחומרים ובגדלים שונים שיתאימו היטב לצרכיו של כלבכם וגם להיבטים של עיצוב ואסתטיקה. תנאי מזג האוויר ועוד. יש לציין כי הגדלים השונים של המלונות מאפשרים התאמה גם למי שרוצה להציב מלונה עבור הכלב בחדר מסוים בבית כדי שיהיה לו את המרחב שלו, וגם עבור יש מחפש מלונה לכלב שחי וישן מחוץ לבית.

 

כיצד תבחרו מלונה לכלב שלכם?

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של מלונות לכלבים, רק לפני שאתם מזמינים קחו בחשבון מספר שיקולים. ראשית כדאי להזמין מלונה לכלב מגורם המתמחה ספציפית בתחום ולא מגורמים שונים ומשונים ברשת האינטרנט. כך תבטיחו לעצמכם מלונה שתהיה עמידה לאורך זמן וכזו שנבנתה באופן המותאם ספציפית לצרכים של כלבים. כאשר בוחנים מלונות לכלבים צריך גם להבין את ההבדלים בין החומרים השונים.

מרבית המלונות המוצעות עשויות מפלסטיק שיש לו יתרונות רבים, כמו יצירת בידוד מסוים מטמפרטורות ובעיקר מרטיבות, עמידות גבוהה וגם עלויות נוחות. לעומת זאת אפשר למצוא בשוק גם מלונה לכלב מעץ שבדרך כלל נראית יותר טוב בעיצוב כפרי וחמים, אך החיסרון טמון בדרך כלל בעלויות גבוהות יותר וגם בכך שהעץ העומד בחוץ נוטה עם הזמן להתבלות עקב נזקי שמש וגשם. מעבר לכך כמובן שחשוב לבחור מלונות לכלבים המתאימות למידות שלהם.

כפי שתוכלו לראות באתר שלנו ניתן לבחור גם לגבי כל דגם מלונות בגדלים שונים, ולשם כך כדאי למדוד את אורך כלבכם מהראש ועד הזנב, את רוחבו וגובהו, ולקנות מתנה מתאימה שתאפשר לו מרחב מחיה נוח ובמידת הצורך אף להכניס פנימה מזון ומים. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולקבל מידע נוסף.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא