0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
מיטות לכלבים

מיטות לכלבים

באתר קניון עולם החי מגוון מיטות ומזרונים לכלבים במידות שונות.

מיטות לכלבים בזול

‏בתוך חלל הבית שלכם, הכלבים שלכם מקבלים מקום של כבוד כבר מהיום הראשון שבו אתם מכניסים את הכלב של הבית. יחד עם זאת, יש הבדל בין משחק משותף עם הילדים בסלון, לבין שינה משותפת בחדרים שלכם. וכאן אתם כבר ממש לא מוכנים ‏לוותר על המיטה הנוחה שלכם לטובת הכלב. בדיוק מהסיבה הזו, אתם מחפשים מיטות לכלבים ברמה גבוה, ואתם מוכנים להשקיע המון מאמצים בשביל לבחור את איכות המיטות לכל אחד מהכלבים שלכם. ‏אנחנו אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות ‏קניון עולם החי נלמד איזה סוג של כלב יש לכם בבית ונעזור לכם למצוא מיטות לכלבים אשר מתאימות למבנה הגוף של הכלב שלכם ולצרכים המיוחדים שלו.

‏בחירת מיטות לכלבים היא לא רק עניין של עיצוב

‏אמנם, כאשר אתם מחפשים מיטות לכלבים אתם בהחלט רוצים לבחור מיטה שמשתלבת בצורה מושלמת בעיצוב של הסלון וחדר השינה שלכם. אבל צריך לקחת בחשבון קודם כל הנוחות ואת איכות החיים של הכלב שלכם, ורק לאחר מכן להסתכל על כל השאר. מה שאומר שהוא עם הכלב שלכם מתמודדים בעיות כמו אלרגיה חמורה או שהוא כלב גדול מאוד שדורש מקום מסודר בתוך חלל ‏הפנים של הבית, ברור לכם שאתם מחפשים מיטות של מותגים מיוחדים ואתם צריכים לפנות מראש לצוות המקצועי של חנות החיות, על מנת לבצע את ההזמנה של ‏המיטה המושלמת לכלב שלכם.

מיטות לכלבים מעץ

‏אלמנט חשוב נוסף בתהליך החיפושים אחרי מתנצל כלבים הוא התאמה של המיטה לתקציב שיש לכם. כלומר, אתם חייבים להגדיר מראש מהו התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם על מיטה חדשה לכלב שלכם, ולתת לאנשי המקצוע לחפש את המותגים האיכותיים ביותר השירותים בדרישות שלכם ומאפשרים לכם ליצור חוויית שינה טובה ‏לכלבים שאתם הכי אוהבים בעולם. ‏אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות קניון עולם החי, נעזור לכם לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר לצרכים של הכלב שלכם, על בסיס בחירה של מיטות איכותיות לכלבים, של כלל המותגים הכי גדולים שקיימים כיום בשוק.

מיטה לכלב קטן

‏איכות החיים של הכלב שלכם היא אולי הדבר החשוב ביותר שאתם דואגים לו כבר ביום הראשון שבו הכלב מגיע אליכם. נכון שאתם יודעים איזה סוג של אוכל יכול להתאים לגזע של הכלב שלכם, אתם כבר מסודרים עם ‏ציוד כמו קערות מים ואוכל, ‏ואולי אפילו כבר יש לכם צעצועים בבית שרק מחכים לקבלת הפנים של החבר החדש במשפחה. יחד עם זאת המשימה האחרונה שנשארה לכם ‏היא לחפש ‏מיטה לכלב קטן מתאימה למבנה של הבית שלכם אבל גם לחווית השינה שאתם רוצים למצוא לכלב שלכם. אנחנו, אנשי הצוות של חנות החיות קניון עולם החי, יכולים לעזור לכם למצוא מיטה לכלב קטן שמתאימה לכל דרישה שיש לכם בצורה מושלמת.

‏מתי צריך לחפש מיטה לכלב קטן?

‏עוד לפני שהכלב שלכם מגיע בפעם הראשונה הביתה, אתם כמובן מבינים שאתם חייבים לחפש מיטה לכלב קטן כדי שיהיה לו מקום נוח להעביר בו את הלילה הראשון. יחד עם זאת, לאורך השנים אתם לא ממש יודעים מתי הגיע הזמן להחליף את המיטה של הכלב שלכם, במיטה חדשה. כלל האצבע החשוב ביותר שצריך לדעת על החלפה של מיטל כלב קטן הוא שאם יש פגם פיזי במיטה, ‏אז אתם צריכים לשקול את האפשרות להחליף ‏למיטה חדשה. בין היתר בגלל שחוטים קרועים עלולים להיות מסוכנים לכלב שלכם, ואתם רוצים למנוע בכל מחיר מצב של סכנה להיחנק כאשר הכלב נמצא בבית לבד ואין לכם את היכולת לעזור לו.

מיטות לכלבים מעוצבות

‏בשלב הזה, אתם מבינים עד כמה חשובה היא הבחירה של ציוד נכון ובטוח לכלבים שלכם ואתם מוכנים להשקיע המון מאמצים על מנת לבחור את הציוד הטוב ביותר בכל פעם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חנות החיות קניון עולם החי, נעשה את מירב המאמצים על מנת לאפשר לכם לבחור את הציוד האיכותי ביותר לכלב שלכם, על בסיס מגוון רחב של מותגים ופתרונות שמתאימים לכלבים בכל גיל ‏ובכל מצב בריאותי שהוא.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא