0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
מזון דיאטטי לכלבים

מזון דיאטטי לכלבים

באתר קניון עולם החי מגוון עשיר של אוכל דיאטטי לכל סוגי הכלבים , לצרכים השונים ובמגוון  טעמים ומחירים.

 

כיצד מזון דיאטטי לכלבים עוזר לבריאות הכלב?

בריאות ואיכות חייו של הכלב מושפעת לא מעט ממה שהוא מכניס לפה שלו, למען האמת לא מעט בעלי כלבים מבינים את החשיבות בבחירת אוכל נכון ומחפשים אחר "המזון האופטימלי" עבור בעל החיים שלהם. אין זה משנה אם מדובר בכלב הראשון שלכם או שמא אתם כבר "מנוסים" בחירת מזון לכלב היא מלאכת מחשבת של ממש. 

איך לבחור אוכל דיאטטי לכלבים?

לא מעט כלבים הם בעלי נטייה להשמנה, חלקם כתוצאה מגנטיקה ואילו אחרים מאחר והם לא מוציאים יותר מדי "אנרגיה" במהלך היום, מה שגורם להם לעלות באחוזי השומן, לא לשמר את מסת השריר ולהיות חלשים הרבה יותר בהרגשה הכללית.

במקרה זה אוכל דיאטטי לכלבים היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. כאשר אנחנו מדברים על מזון דיאטטי לכלבים אנו מדברים על מזון בעל כמות גבוהה של סיבים תזונתיים לשם שמירה על מערכת העיכול יחד עם יחס נכון ובריא בין פחמימה לחלבון על מנת לשמור על השלד ומסת שריר הכלב. 

למה כדאי לבדוק מזון דיאטטי לכלבים עם וטרינר?

כאשר אנחנו רוצים לספק מזון דיאטטי לכלב שלנו אנו לרוב לא נעשה זאת על דעת עצמנו מאחר ואנחנו יכולים להחסיר לכלב לא מעט ערכים תזונתיים אותם הוא צריך. אנו ממליצים להתייעץ עם וטרינר לפני החלפה למזון דיאאטי (לרוב, בעלי כלבים מגיעים למזון דיאטטי לאחר המלצת וטרינר) לכן אנו לא מקלים ראש וממליצים לכם לבדוק אל מול בעל מקצוע טרם הרכישה.

אוכל דיאטטי מומלץ לכלבים יכול לשנות את אורח החיים של הכלב שלכם מקצה לקצה ולהפוך אותו לקליל יותר, חזק יותר ובריא יותר אם הוא צריך את אותו מזון, אך בהנחה והוא לא סביר להניח שתחסירו לו לא מעט ערכים שהוא צריך.

אוכל דיאטטי מומלץ לכלבים: קניון עולם החי

קיימים היום לא מעט מותגים המציעים אוכל דיאטטי מומלץ לכלבים, יחד עם זאת אנחנו בקניון עולם החי עשינו סינון קטן והשארנו את החברות הטובות ביותר היום במשק - כל זאת במטרה להעניק לכלבים שלכם את הטוב ביותר. אנחנו בדיוק כמוכם מבינים את החשיבות באוכל איכותי לכלב שלנו ומזמינים אתכם ליהנות ממוצרי מזון דיאטטים איכותיים ומומלצים.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא