0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
אוכל לכלבים מבוגרים

אוכל לכלבים מבוגרים

באתר קניון עולם החי שפע והיצע גדול של מזון לצרכים המיוחדים של הכלבים הבוגרים, במגוון טעמים ומחירים.

 

למה צריך להתאים את האוכל לכלבים מבוגרים?

בלי ששמנו לב הכלב שלנו גדל יחד איתנו, בגיל 7 הכלב הופך להיות כבר "אזרח ותיק" מן המניין וכך גם משתנים לא מעט הרגלים מתקופות אחרות. כחלק מהמעבר בגיל הצרכים התזונתיים של הכלב שלנו משתנים משמעותית, כך שנצטרך להתאים לו את האזור שלו בצורה נכונה יותר יחד עם המזון הטוב ביותר עבורו.

מה ההבדל בין מזון לכלבים מבוגרים ובין כלבים צעירים?

לכלבים מבוגרים יש צרכים תזונתיים שונים משל אלו הצעירים, אנו רואים שעם השנים רמת הפעילות שלהם פוחתת משמעותית מה שאומר שהם צריכים כמות קטנה יותר של קלוריות על מנת "לתחזק" את מאזן הקלורי היומי שלהם. יחד עם זאת, עלינו לספק מזון מתאים לכלבים מבוגרים אשר עוזר להם לשמור על מסת השריר שלהם ולמנוע עלייה במשקל ובאחוזי שומן אשר יכולים לפגוע בתפקודו ובריאותו של הכלב.

כיצד מזון לכלבים סניור יכול לעזור בתפקוד הקוגנטיבי?

בגיל מבוגר אנו עדים לירידה בתפקוד הקוגניטיבי של לא מעט כלבים, על מנת להקל על אלו ואף למנוע אותם עלינו לספק עבור בעל החיים שלנו את האוכל הטוב ביותר עבורו - אוכל אשר מכיל מזון ייעודי וייחודי אשר עוזר לשמור על התאים במוח ותפקוד תקין של הכלב.

בחירת אוכל לכלבים מבוגרים: איך לעשות זאת?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת אוכל לכלבים מבוגרים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מאחר ומדובר בכלב מבוגר כל בחירה יכולה להיות קריטית ולהשפיע על תפקודו העתידי. אנו ממליצים טרם הגעה לגיל 7 לבקר אצל הוטרינר אשר יבדוק את מצבו הרפואי של הכלב ויתן המלצות בהתאם.  כמו כן, תוכלו למצוא בהתאם לממצאים של הוטרינר מזון איכותי ומותאם אישית עבור הכלב שלכם בעולם החי.

אוכל לכלבים מבוגרים - רק בקניון עולם החי

עולם החי מזה שנים מלווה אלפי בעלי כלבים, אנו מבינים כי הכלב קרוב לליבכם ויש להתייחס אליו בכפפות של משי - כתוצאה מכך אנו מספקים את האוכל האיכותי, המזין והבריא ביותר שקיים היום בשוק על מנת להבטיח איכות אופטימלית. מזמינים אתכם לבחור נכון ולבחור בקניון עולם החי.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא