0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
אוכל לכלבים מבוגרים

אוכל לכלבים מבוגרים

באתר קניון עולם החי שפע והיצע גדול של מזון לצרכים המיוחדים של הכלבים הבוגרים, במגוון טעמים ומחירים.

 

למה צריך להתאים את האוכל לכלבים מבוגרים?

בלי ששמנו לב הכלב שלנו גדל יחד איתנו, בגיל 7 הכלב הופך להיות כבר "אזרח ותיק" מן המניין וכך גם משתנים לא מעט הרגלים מתקופות אחרות. כחלק מהמעבר בגיל הצרכים התזונתיים של הכלב שלנו משתנים משמעותית, כך שנצטרך להתאים לו את האזור שלו בצורה נכונה יותר יחד עם המזון הטוב ביותר עבורו.

מה ההבדל בין מזון לכלבים מבוגרים ובין כלבים צעירים?

לכלבים מבוגרים יש צרכים תזונתיים שונים משל אלו הצעירים, אנו רואים שעם השנים רמת הפעילות שלהם פוחתת משמעותית מה שאומר שהם צריכים כמות קטנה יותר של קלוריות על מנת "לתחזק" את מאזן הקלורי היומי שלהם. יחד עם זאת, עלינו לספק מזון מתאים לכלבים מבוגרים אשר עוזר להם לשמור על מסת השריר שלהם ולמנוע עלייה במשקל ובאחוזי שומן אשר יכולים לפגוע בתפקודו ובריאותו של הכלב.

כיצד מזון לכלבים סניור יכול לעזור בתפקוד הקוגנטיבי?

בגיל מבוגר אנו עדים לירידה בתפקוד הקוגניטיבי של לא מעט כלבים, על מנת להקל על אלו ואף למנוע אותם עלינו לספק עבור בעל החיים שלנו את האוכל הטוב ביותר עבורו - אוכל אשר מכיל מזון ייעודי וייחודי אשר עוזר לשמור על התאים במוח ותפקוד תקין של הכלב.

בחירת אוכל לכלבים מבוגרים: איך לעשות זאת?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת אוכל לכלבים מבוגרים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מאחר ומדובר בכלב מבוגר כל בחירה יכולה להיות קריטית ולהשפיע על תפקודו העתידי. אנו ממליצים טרם הגעה לגיל 7 לבקר אצל הוטרינר אשר יבדוק את מצבו הרפואי של הכלב ויתן המלצות בהתאם.  כמו כן, תוכלו למצוא בהתאם לממצאים של הוטרינר מזון איכותי ומותאם אישית עבור הכלב שלכם בעולם החי.

אוכל לכלבים מבוגרים - רק בקניון עולם החי

עולם החי מזה שנים מלווה אלפי בעלי כלבים, אנו מבינים כי הכלב קרוב לליבכם ויש להתייחס אליו בכפפות של משי - כתוצאה מכך אנו מספקים את האוכל האיכותי, המזין והבריא ביותר שקיים היום בשוק על מנת להבטיח איכות אופטימלית. מזמינים אתכם לבחור נכון ולבחור בקניון עולם החי.

אוכל לכלבים מבוגרים מחיר

‏החיים בתור בעלים של כלב הם חיים מלאי פעילות ואתגר. ‏אתם כל הזמן דואגים לתת לכלב שלכם את איכות החיים הטובים ביותר ואתם עושים המון מאמצים על מנת לקבל את הפתרונות הדרושים בשביל לשמור על הכלב שלכם. יחד עם זאת, ככל שעברו את השנים, כך הכלב שלכם מתמודדים יותר ויותר אתגרים בריאותיים, מה שאומר שאתם צריכים לחשוב על התאמת האוכל וחיפוש של אוכל לכלבים מבוגרים. ‏יכול להיות ‏שאתם עובדים על בסיס המלצה של הוטרינר, או שאתם יוזמים בעצמכם את השינוי. ‏כך או כך, חשוב לדעת שאתם בוחרים אוכל לכלבים מבוגרים בסטנדרט הכי גבוה שיש. ולכן, אתם רוצים לעבוד עם אנשי הצוות המקצועי של חנות החיות קניון עולם החי, על מנת להבטיח שאתם רוצים את כל הפתרונות הנכונים ביותר לכלב שלכם.

‏איכות חיים טובה עם אוכל לכלבים מבוגרים

‏השינוי בסגנון האוכל והמעבר לרכישה של אוכל לכלבים מבוגרים, היא החלטה אשר יכולה להשפיע על איכות החיים של הכלב שלכם ‏לטווח הארוך. גם בגלל שאתם בוחרים אוכל אשר עונה על כל הצרכים התזונתיים של הכלב שלכם, אבל גם בגלל שאתם יכולים למצוא אוכל עם תוספי מזון מיוחדים אשר יעזרו לכלב שלכם להתמודד עם כל אתגר בריאותי שהוא במהלך שנות הזיקנה. ‏התאמה של פתרונות קטנים כמו למשל אוכל נטול תירס, משפרת את ‏הבעיות הבריאותיות של הכלב שלכם ועוזרת לכם ליהנות ביחד מעוד שנים ארוכות ‏של חיים של הכלב שאתם הכי אוהבים בעולם.

‏הזמנה בתנאים שלכם, בכל פעם מחדש

‏כאשר אתם בוחרים לעבוד עם חנות חיות מקצועית, כמו למשל חנות החיות קניון עולם החי, אתם יודעים שאתם יכולים למצוא את כל הפתרונות הדרושים לכלב שלכם, ‏בשיחת טלפון אחת. אנו נצליח למצוא לכם את סגנון המזון הנכון ביותר למבנה הגוף, לגיל ולמצב הבריאותי של הכלב שלכם, והכל מתוך מחשבה על הפרטים הכי קטנים ויצירת ‏שירות משלוח שמתאים לכם. ‏כך שאתם רק צריכים להחליט איזה סוג של אוכל אתם רוצים לקנות, ואנחנו כבר נעשה את העבודה הקשה ונדאג לספק לכם את הפתרון הנכון לכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא