0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
מזון לכלבים גורים

מזון לכלבים גורים

באתר קניון עולם החי תמצאו מגוון עשיר ביותר של מזון לגורים ממיטב החברות בעולם,  במגוון מחירים,לכל מיני הכלבים והצרכים הקולינרים שלהם.

גורי כלבים הם "כלבים בהתהוות", ולכן, חשוב להעניק להם את כל התנאים המתאימים ביותר כדי שיגדלו להיות כלבים מאושרים, מאוזנים ובריאים, הן מהבחינה הנפשית והן מהבחינה הגופנית. כך, שלצד החינוך הנכון וההרגלה לחיים איתנו, בחירת מזון לכלבים גורים עשויה לעורר עבורנו דילמה לא קטנה, במיוחד, על רקע המגוון הרחב שמוצע לנו כיום על ידי חנויות בעלי החיים השונות.

כיצד, אם כן, תצליחו לבחור מזון לכלבים גורים שיתאים לגור הכלבים שלכם?

מה החשיבות של מזון מותאם לכלבים גורים?

מזונות יבשים ומזונות רטובים "רגילים" (כלומר מזונות שאינם מיועדים לטפל בבעיה רפואית כלשהי) מתחלקים לשלוש קבוצות גיל - גורים, בוגרים ומבוגרים (סניור). ככלל, ניתן להגדיר "גור כלבים" ככלב שגילו הוא פחות משנה. על אף שישנם שינויים מינוריים בין גזעי הכלבים השונים, כלל אצבע זה עשוי להיות תקף כמעט תמיד.

התאמת המזון לגיל הכלב - חשוב לבדוק כי על אריזת המזון מצוין מפורשות כי זה הוא מזון לכלבים גורים, מכיוון שהמזונות המיועדים לקבוצות הגיל השונות שונים זה מזה בהרכבם. מזון המיועד לגורים, יכיל, לרוב יותר פחמימות וחלבונים החשובים לרמת האנרגיה הגבוהה של גורים, לחיזוק המפרקים, העצמות ולחיזוק המערכת החיסונית שלהם.

התאמת המזון לרגישויות ידועות - ישנם גזעי כלבים מסוימים שיש להם רגישויות לחומרי גלם או לרכיבי מזון מסוימים. בגורי כלבים גזעיים קל להיות ערים לכך ולהימנע מהרכיבים הללו, בגורי כלבים מעורבים ורב-גזעיים, על אף שהדבר עשוי להיות מאתגר יותר, עדיין, תהיו חייבים להתייחס אליו. התייעצו עם וטרינר או עם חנות מזון בעלי החיים שלכם בנוגע לכך.

מה כדאי לדעת על מזון לכלבים גורים?

בגזעים הגדולים יותר (גזעי כלבים המוגדרים כ"גדולים+" ו"ענקים" כמו דני ענק, רועה קווקזי, קנגל וכד'), קל לטעות ולחשוב, כי אם המדובר בגור בן חצי שנה ששוקל 25 קילו (והוא גדול בהרבה יותר משאר חברים למשחק בגינת הכלבים) הוא לא צריך מזון לכלבים גורים אלא יכול לאכול מזון המיועד לכלבים בוגרים. זוהי טעות נפוצה, שעלולה לגרום לכך שגופו של הגור שלכם לא יקבל את כל הנדרש לו לחיזוק העצמות והמפרקים ולבנייתם, באופן שיהיו מסוגלים לשאת את גופם הגדל במהירות רבה. לכן, אל תטעו - גם הגור הענק שלכם הוא עדיין גור, ולכן, הוא זקוק למזון המתאים לו!

עדיין מתלבטים בבחירת המזון לגור שלכם?

אנחנו, אנשי קניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה או התייעצות -

בטל. 050-5804596 או 050-5804593

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא