0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
מזון לכלבים בוגרים

מזון לכלבים בוגרים

באתר קניון עולם החי תמצא מבחר סוגי מזון לכלבים בוגרים של מיטב החברות המובילות בעולם

מזון הוא עניין רציני למדי, לא רק אצלנו, בני האדם, אלא גם אצל חיות המחמד שלנו, החיות לצידנו. לכן, באופן טבעי, כאשר נעמוד בפני בחירת מזון לכלבים בוגרים, יש מצב ששפע הסוגים הגדול והרחב עלול לבלבל אותנו לא מעט.

אם כן, כיצד, בכל זאת, בוחרים מזון לכלבים בוגרים שיתאים לכלב(ים) שלכם?

ריכזנו עבורכם מספר נקודות פשוטות שאליהן חשוב לשים לב, כדי יסייעו לכם בבחירת המזון המתאים ביותר:

  • איכות - במרבית המקרים, גם בעת רכישת מזון לכלבים בוגרים, בדומה לתחומים אחרים, יצרנים ידועים יותר בתחום מזון לבעלי חיים, יהיו אלו שמציעים את המזון האיכותי יותר. אולם, יחד עם זאת, חשוב שלא להתרשם, אך ורק, מהמיתוג, אלא לבחון את המזון המוצע לכם, ספציפית.
  • תכולה - המזון המתאים ביותר לכל יצור חי הוא מזון הוליסטי, כלומר, כזה המתייחס לכל הצרכים הספציפיים שלו - גילו, מצבו הגופני וצרכים נוספים מיוחדים שיש לו. בין הצרכים הנוספים שאליהם עשוי להתייחס מזון לכלבים בוגרים, אנחנו יכולים למצוא את הנטייה להשמנה, אלרגיה לרכיבים מסוימים המצויים באופן רגיל במזונות לבעלי חיים (כדוגמת עוף) וכן הלאה.
  • טעימות - כלבים, כמונו, לא רק צריכים לאכול בריא, אלא גם צריכים לרצות לאכול את המזון שלהם, לכן, הוא גם אמור להיות טעים להם. וטעם אצל כלבים (שוב, בדומה לבני אדם) הוא עניין מאד סובייקטיבי. ישנם כלבים שיעדיפו את טעמי הדגים למיניהם (כמו סלמון למשל), בעוד אחרים יעדיפו כבש, עוף או בקר. לכן, חשוב מאד להיות קשוב לכלב ולנסות לברר, עד כמה שניתן, איזה מהטעמים הרבים הוא הטעם המועדף עליו.
  • כמות המזון בשק - כמות גדולה יותר פירושה, לרוב, מחיר נמוך יותר לקילו של מזון, אבל, מאידך, היא גם דורשת מכם להתמודד עם אתגר השמירה על טריות המזון לאורך זמן. זאת, מאחר וגם לטריות, כמובן, יש חלק בטעימות של המזון, וכתוצאה מכך, גם לאטרקטיביות שלו בעיני הכלב.

עדיין מתלבטים בבחירת המזון לכלב(ים) שלכם?

אנחנו, אנשי קניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה או התייעצות -

בטלפון 050-5804596 או 050-5804593

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא