0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי

מוצרי טיפוח לכלבים

 

מוצרי טיפוח לכלבים: לכלב שלכם מגיע יותר

אין ספק כי לדעת רבים הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, לא מעט אנשים היו מתקשים לדמיין את חייהם ללא כלבים. אך יחד עם האהבה לכלבים מגיעה כמות לא קטנה של אחריות ורצון שלכלב יהיה טוב בדיוק כמונו: אוכל מזין, טיולים, חיסונים, חום ואהבה ואף ניקיון וטיפוח הכלב. 

 

כיצד מוצרי טיפוח לכלבים עוזרים לבריאותם?

לא מעט מחקרים טוענים כי כלב נקי יותר הוא כלב בריא ומאושר הרבה יותר, כאשר אנחנו נכנסים לעובי הקורה אנו למדים כי הפרווה של הכלבים היא למעשה זו אשר נותנת להם הגנה מכל פגעי מזג האוויר - שמש, רוח חזקה ועזה, גשם, ברד ובמקומות מסוימים בעולם אף שלג קשה - הפרווה היא למעשה הבגדים שלנו בני האדם.

מאחר ואנו דואגים לכבס ולנקות את הבגדים שלנו לפחות אחרי כל פעילות כך אנו נרצה שגם לחבר הטוב שלנו על ארבע יהיה נעים מאחר והוא לא באמת יכול לעשות זאת בעצמו - אנו רואים בשום לא מעט מוצרי טיפוח לכלבים אשר עוזרים לכלב שלכם להיות נקי יותר, מבושם יותר ושמח הרבה יותר.

 

משתמשים במוצרי טיפוח: מונעים מזיקים על גוף הכלב

אין ספק שהפרווה של הכלב מהווה כר פורה ללא מעט מזיקים לדגור - קרציות, פרעושים, נמלים והרשימה יכולה להמשיך כמובן עוד שעות. כאשר הפרווה של הכלב נקייה, אנו דואגים לספק לו את כל מוצרי הטיפוח הרלוונטים ואף דואגים לציוד ייעודי נגד כל אותם מזיקים - אנו יכולים ללכת לישון בראש שקט.

 

עולם החי: אין ספור מוצרי טיפוח לכלבים

אנחנו בקניון עולם החי שמים את בעל החיים שלכם במרכז, כתוצאה מכך ריכזנו אחרי הליך סינון קפדני את כל מוצרי הטיפוח הטובים ביותר שיש במשק - הן מבחינת איכות, מחיר ובטיחות, תוך כדי הבנה מלאה שלכלב שלכם מגיע הרבה יותר. מאות לקוחות בוחרים מדי חודש בקניון עולם החי לקניות לבעלי החיים שלהם. אנו מזמינים אתכם לגלול מעט באתר ולמצוא את המוצרים הטובים ביותר עבור חבריכם ההולך על ארבע.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא