0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

כלי אוכל ושתיה לכלב

 

כלי אוכל לכלבים

כאשר אנחנו מדברים על אוכל ושתיה לכלב אנו מדברים על יותר "ממזון" אלא על דרך חיים של ממש. אנו אוהבים בקניון עולם החי להעביר את הכלבים תהליך של "האנשה"  ולהשוות אותם אל בני האדם במקרה הזה. בן אדם אשר יאכל רוב שעות היממה ג'אנק הגוף שלו יהיה כבד יותר, פחות בריא ואף הוא מעלה את הסיכון ללא מעט מחלות ואילו בן אדם אחר אשר יאכל בצורה מסודרת יחד עם כל הסיבים התזונתיים יהיה בריא יותר וחזק יותר. כך גם הכלב שלכם.

התאימו את הגודל של קערת אוכל לכלבים ביחס לכלב שלכם:

כאשר אנחנו מדברים על בחירת קערת אוכל לכלבים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. קערת הכלב צריכה להיות קערה איכותית אשר עברה את כל האישורים הרלוונטים של מכון התקנים על מנת להבטיח איכות גבוהה של מוצר. כמו כן, יש להתאים את גודל הקערה אל גודל הכלב.

כיצד תתאימו את קערת האוכל לכלב?

אנו בקניון עולם החי מאמינים כי הסביבה של הכלב היא הסביבה החשובה ביותר, לכן אנו נותנים את האפשרות ליצור כלי אוכל ושתיה לכלב בהתאמה אישית - כך תוכלו לצרף שם, תמונה או אפילו חריטה קטנה שיהפכו את החלל של הכלב שלכם לנעים יותר ומותאם במיוחד עבורו!

איך לבחור מתקן אוכל לכלבים?

בחירת מתקן אוכל לכלבים צריכה להיעשות יחד עם שלושה דגשים: גודל המתקן - על המתקן להיות מותאם לגודל הכלב שלכם על מנת לאפשר לו נוחות מקסימלית בעת אכילה. איכות - בדקו כי המתקן עשוי מחומרים איכותיים אשר עברו את כל התקנים והאישורים הרלוונטים לשם הבטחת הבטיחות של הכלב שלכם. עמידים וקלים לניקוי - מאחר ומדובר בכלי אשר הולך להיות בשימוש יום-יומי חשוב שנוודא כי הכלי עשוי מחומר בעל יכולת עמידות לאורך זמן, כמו כן אשר מאפשר ניקוי בקלות וביעילות.

כלי אוכל ושתיה לכלב: קניון עולם החי ברירת המחדל שלכם

כבר מזה כמה שנים שקניון עולם החי נחשבת לברירת המחדל של אלפי לקוחות ברחבי הארץ כאשר מדברים על ציוד לבעלי חיים, קניון עולם החי חורטת על דגלה לשלב מוצרים איכותיים, אמינים ובתמורה למחיר. זה הזמן להפסיק לחשוב ולתת לכלב שלכם את מה שמגיע לו - פינה ייעודית ואיכותית שתהפוך את חווית האכילה לכיפית ומהנה הרבה יותר.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא