0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
כלוב אילוף

כלוב אילוף

 

כלוב אילוף לכלבים

בשנים האחרונות אנו רואים מודעות עולה בקרב בעלי כלבים רבים לכלוב אילוף, מדובר באחד הכלים הטובים ביותר לאילוף הכלב שלכם (אם עושים זאת בצורה נכונה ובריאה כמובן). כלוב אילוף מצד אחד עוזר לכם להשגיח על הגור שלכם בכל זמן נתון אך באותה הנשימה יעזור לו להפסיק את סוגיית הצרכים בבית וימתן משמעותית את ההתנהגות שלו. כיום בשוק ניתן למצוא אין ספור כלובי אילוף שונים בגדלים שונים ובחומרים שונים - מה הפך את כלובי האילוף ללהיט בקרב בעלי כלבים, פנסיונים ו-וטרינרים?

כלוב אילוף לכלבים: להגדיר תחומים ברורים לכלב

כאשר אנחנו מדברים על כלוב אילוף לכלבים אנו מדברים על כלוב אשר תפקידו להפוך את שטח המחייה של הכלב מאוד ברור. למעשה, לא מעט אנשים חושבים כי מדובר ב"עונש" עבור הכלב אבל זה ממש לא הסיפור. מדובר בכלי אשר משתמשים בו לא מעט מאלפים ואנשי מקצוע על מנת להקנות לכלב את ההסתגלות הראשונית ועוזרת לפתור את בעיית הצרכים הראשונית(בכל זאת, אם הוא לא חייב הוא לא ישתין "בבית שלו").

מתי נצטרך כלוב אילוף?

קיימים לא מעט מקרים בהם אנו נראה אנשים משתמשים בכלוב אילוף לכלבים: על מנת להשגיח על הכלב - לא מעט כלבים, בעיקר גורים אוהבים להשתגע, ללעוס ולנגוס בכל דבר העומד מולם. לפעמים אלו יכולים להיות נעליים ואילו בפעמים האחרות הספה האהובה שלכם בבית. כלוב אילוף יכול לעזור לכם לתחום את הכלב למקומו בזמן שאתם לא בבית, כמו כן זה לא פתרון תמידי אלא פיתרון זמני תוך כדי אילוף ראוי בשעות שאתם בבית על מנת שיוכל לצאת מן הכלוב בעתיד.

צרכים - קקי מתחת לשולחן ופיפי על השטיח זה לא דבר שכיף לראות, אבל זה לגמרי מובן - מדובר בגור צעיר. יחד עם זאת, על מנת ל"תחום" ולהרגיל כלב לאיזור מחייה מסוים תוכלו להשתמש בכלוב אילוף ייעודי. אף כלב לא ירצה לעשות צרכים בחלל הקטן והאישי שלו.

איך לבחור כלוב אילוף לכלב: קניון עולם החי

ישנם לא מעט משתנים לבחירת כלוב אילוף לכלב שלכם, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אחד מאנשי המקצוע של קניון עולם החי במטרה להתאים את כלוב האילוף הטוב ביותר עבורכם יחד עם לא מעט טיפים לשימוש נכון, יעיל, בטיחותי ומהנה לכלב שלכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא