0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
חטיפים לכלבים

חטיפים לכלבים

 

מגוון עשיר של חטיפים לכלבים

כפי שתוכלו לראות באתר שלנו, אנו מציעים מגוון רחב ועשיר של חטיפים לכלבים בשלל טעמים נהדרים. את החטיפים תוכלו להזמין ישירות דרך האתר בקלות ובבטחה ולקבלם במשלוח לביתכם תוך שלושה ימי עסקים לכל היותר ולעיתים אפילו מהיום להיום.

כיצד תבחרו חטיפי כלבים?

חטיפים לכלבים הם עולם ומלואו של טעמים, צורות ומרקמים, כמעט כמו של חטיפים של בני אדם. לכן לפני שאתם מזמינים חטיף כזה או אחר כדאי שתבדקו כמה דברים. קודם כל חשוב להזמין את החטיפים ממקור אמין ומומלץ ומיצרנית מוכרת וידועה במאכלים לכלבים באיכות גבוהה. בנוסף חשוב שתבדקו מהי המטרה של הענקת חטיף לכלב ועל כך נרחיב מיד. מעבר לכך חשוב לזכור שאת החטיפים לכלבים כדאי לגוון ולא להישאר כל הזמן על אותו החטיף, מה שגם יאפשר לכם לראות לאילו טעמים ומרקמים הכלב מתחבר יותר.

מדוע נותנים חטיפים לכלבים?

חטיפים לכלבים נועדו לשרת מספר מטרות. קודם כל, ממש כפי שאתם אוהבים לגוון לפעמים את התזונה שלכם שמעלה חיוך על הפנים, כך גם הכלבים יאהבו חטיף בטעם מצוין ושובר שגרה שתורם למצב הרוח וגורם להם לצפות להפתעה נעימה בהמשך היום. שנית, פעמים רבות ניתן להיעזר בחטיפים לכלבים לצרכי אילוף. יש לזכור שחטיפים לכלבים בדרך כלל לא מחלקים לאורך כל היום או סתם כך, ותוכלו להיעזר בהם בשביל לצ'פר את הכלב לאחר שהתנהג או ביציע משימה מסוימת כפי שרציתם. 

 

תוכלו גם לחלק את החטיף בשעה קבועה מסוימת ביום, אך אם לא מדובר בכלב שצריך לקבל תוספת תזונה מהחטיף ממש לא כדאי להרבות במתן חטיפים אלא להתבסס על תזונה הרגילה של הכלב. מלבד זאת, חטיפים לכלבים משרתים בעיקר את המטרה הדנטלית, כלומר עוזרים לשמור על היגיינת הפה שכן בפעולת הלעיסה נוצר שפשוף של החטיף בשיניים המתנקות מלכלוכים ואבנית. קיימים גם חטיפים עם תוספי תזונה המתאימים במיוחד לכלבים שחסר להם מינרל, ויטמין או מרכיב תזונה מסוים. כמובן שאת הקנייה הזאת כדאי לעשות לאחר בדיקה אצל וטרינר.

 

כמו כן ישנם חטיפים כמו עצמות שאמנם אינם טעימים כמו החטיפים שאיתם פתחנו, אבל הם בהחלט מעסיקים את הכלב ונותנים לו עוד דבר מה לעשות וללעוס, מה שגם ירגיע אותו וגם ישמור על הרהיטים שלכם. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ולקבל מידע נוסף.

לשירותים נוספים של קניון עולם החי, לחצו כאן.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא