0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
הדברה לכלבים

הדברה לכלבים

באתר קניון עולם החי מגוון עשיר של מוצרי טיפוח הפרווה והעור, הרחקת מזיקים, טיפול בשיניים, טיטולי אימון ועוד....

 

 

אחד מהגורמים המאיימים על בריאותו הפיזית של הכלב שלכם (כמו גם על הרוגע והשלווה שלו) הם הטפילים - קרציות, פרעושים ותולעי מעיים שונות. ברור לגמרי, כי גם בנוגע למאבק בטפילים (בדומה לאספקטים אחרים) - מניעה היא דרך ההתמודדות הטובה ביותר, והיא עדיפה בהרבה על פני ניסיון להתמודד עם הטפילים, לאחר שאלה כבר התמקמו להם בנוחות על הכלב וסביבותיו (המרבץ שלו, השטיחים והמיטות שלכם וכד'). לכן, חשוב לרכוש את חומרי ואמצעי הדברה לכלבים, תוך התאמה שלהם לצרכים הספציפיים שלכם ולנתוני הכלב.

 

איזה תכשירי הדברה לכלבים עומדים לרשותכם? כיצד בוחרים ביניהם?

בחירה בין סוגי הדברה לכלבים עשויה להתבסס על קריטריונים שונים:

הדברה לכלבים לפי סוג הטפיל שנגדו היא מיועדת - כיום, מעט מאד מתכשירי ההדברה פועלים רק נגד טפיל אחד. יחד אם זאת, חשוב לבחור תכשיר שפועל, ספציפית ובאופן מפורש, כנגד הטפילים הנפוצים באזור שלכם. וכתבנו באזור שלכם, כי פרעושים וקרציות מפתחים עמידות, ומה שעובד בתל אביב, לא בהכרח עובד באזור חיפה, ולהיפך.

סוג אמצעי ההדברה - ישנם סוגים שונים של אמצעים - קולרים, אמפולות, כדורים, זריקות, תרסיסים וכן הלאה. לעיתים קרובות, הבחירה ביניהם לא תיעשה רק על בסיס הנוחות, אלא גם על פי טווח הפעולה, מטרת השימוש באמצעי (הדברה או מניעה) וכן הלאה. חשוב לברר את כל הנתונים הללו לפני רכישת התכשיר או אמצעי ההדברה, על מנת להתאים אותו, במדויק, לצורך שלכם ולנתוניו הספציפיים של הכלב.

התאמת האמצעי / התכשיר לכלב - משקל הכלב הוא קריטריון חשוב בבחירת תכשירי הדברה לכלבים, אולם הוא אינו הקריטריון היחיד, שכן ישנם גזעי כלבים ספציפיים שרגישים יותר לחומרי הדברה מסוימים מגזעי כלבים אחרים. בשל חשיבות הנושא, בכל מקרה שאתם לא בטוחים באיזה אמצעי הדברה עליכם לבחור, חשוב להתייעץ בנוגע לכך עם איש מקצוע מנוסה, שיהיה מסוגל להמליץ לכם על התכשיר או האמצעי המתאים לכם.

 

עדיין מתלבטים בבחירת תכשיר ההדברה לגור או לכלב הבוגר שלכם?

אנחנו, אנשי קניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה או התייעצות -

בטל. 050-5804596 או 050-5804593


קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא