0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
תזונה טבעית לכלבים

תזונה טבעית לכלבים

באתר קניון עולם החי שפע מארזי מזון משובחים ומאוזנים תזונתית הכוללים כל הויטמינים והמינרלים הדרושים לתזונת כלבך. מותאם למשקל הכלב.

למה חשוב להשקיע בתזונה טבעית לכלבים?

שנים רבות אנחנו שומעים את המשפט "הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם", אבל, למעשה, את המודעות האמיתית לצרכיו של הכלב, הבריאותיים והנפשיים גם יחד, פיתחנו רק בעשורים האחרונים. כיום, אנחנו מסוגלים להסתכל אחורה, למשל, על המזון שבו הואכלו כלבים במשך עשרות שנים, ולהבין עד כמה לא הבנו אז, לאשורם, את הצרכים האמיתיים של הכלבים מהבחינה התזונתית. תזונה טבעית לכלבים הנה תוצר של העידן החדש, המשלבת בין הכרת צרכיהם הבריאותיים של הכלבים לבין היכולות הטכנולוגיות העדכניות למלא אותם.

מה חשוב לדעת על תזונה טבעית לכלבים?

האכלה טבעית לכלבים, אולי, נראית, מסיבות רבות, הפתרון הטבעי וההגיוני ביותר, אולם חשוב לזכור כי לא כל אוכל טבעי לכלבים (לפחות על פי מה שכתוב על אריזתו) באמת מעניק תזונה טבעית לכלבים שלכם. זאת, מאחר ובמיוחד בעניין זה, הקריטריונים הנוגעים למה היא האכלה טבעית לכלבים מעורפלים במקצת ואינם חד-משמעיים. כך, למשל, נמצא לא מעט סוגי מזונות, שלכאורה, קרויים אוכל טבעי לכלבים, אבל הם מבוססים על רכיבים תזונתיים שלא בהכרח בריאים לכלבים. כמובן שגם בנוגע לזה, כמו בנוגע לנושאים רבים הקשורים לבריאות ותזונה (הן של בני אדם והן של בעלי חיים) ישנן אסכולות שונות. ואין זה מפתיע, כי עבור מרבית האנשים, שכל רצונם הוא להעניק לכלב שלהם את התזונה המתאימה ביותר לבריאותו ולמצבו, המצב מבלבל. במיוחד על רקע המגוון הרחב אותן מציעות כיום החנויות העוסקות במזון ובציוד לבעלי חיים.

כיצד לבחור איזה תזונה טבעית מתאימה לכלב שלכם?

הדרך הנכונה ביותר היא להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בכך, אבל חשוב לבחור איש מקצוע שאתם סומכים עליו ובטוחים שאין שיקולים זרים העומדים מאחורי המלצתו, פרט לשיקולי טובתו של הכלב שלכם. את התוצאה הזו תוכלו להשיג על ידי רכישה בחנות מזון וציוד בעלי חיים שמחזיקה מגוון מוצרים רחב, ולכן, תוכל להתאים לכלבכם תזונה טבעית לכלבים שמתאימה לו, מבין המבחר המוצע בחנות.

למה מומלץ לרכוש מזון טבעי לכלבים בקניון עולם החי?

חושבים לעבור לתזונה טבעית לכלבים? אנשי המקצוע המנוסים שלנו יכולים לסייע לכם בבחירה.

לייעוץ והזמנות חייגו לטלפון 0505804596 או לטלפון 0505804593!

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא