0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי

גדר תיחום לכלב

מה זה בעצם גדר תיחום לכלבים?

גדר תיחום לכלב כשמה כן היא, גדר לכל דבר ועניין העשויה מתכת ומורכבת לרוב מ- 8 פאות היוצרות ביחד מתומן. תפקידה של הגדר הוא לייצר מתחם סגור וברור אשר הכלב לומד בהדרגה כי זהו המתחם שלו. מדוע הדבר חשוב מפני שאף אחד מאיתנו וגם לא כלבים אינו נולד עם ידע לגבי גבולות מרחביים ואחרים. הגדר עוזרת לכלב להבין מהו האזור המיוחד שלו, תפקיד שלעיתים גם ממלא את המלונה אך לא תמיד הדבר מתאפשר עקב התנהגות הכלב.

מתי חשוב להשתמש בגדר תיחום לכלב שלכם?

בעיקר בשלבים הראשונים של החיים, לכלבים לא ברור מה מותר ומה אסור לעשות, וכמובן שזהו תפקידכם בתור בעלי הכלב לאלף אותו ולהעביר לו מה מצופה ממנו. יחד עם זאת, אין זו משימה פשוטה ובדיוק לשם כך יש אמצעים המסייעים להשיג את המטרות. אחד מהם הוא גדר אילוף לכלב.

איך בוחרים גדר תיחום לכלב?

בעיקרון גדר אילוף לכלב היא מוצר דומה למדי בכל החנויות. יחד עם זאת היא כן משתנה במידותיה כאשר היא יכולה להיות קצת יותר גבוהה או קצת יותר ארוכה. את המידות יש להתאים לשטח הנתון בתוך הבית ומחוצה לו, כאשר ניתן גם לשחק עם פאות הגדר על מנת להגדיל ולהקטין אותה לפי הצורך. מעבר לכך כדאי לקחת בחשבון את גודלו של הכלב, ולמרות שבמרבית המקרים מדובר בגורים, לעיתים זהו גור שכבר מגיע לגודל בלתי מבוטל - למשל אם הוא מתקרב לגיל שנה.

במה מסייעת גדר אילוף לכלבים?

גדר תיחום לכלב מסייעת רבות ובעיקר לגורים. כך למשל, מרבית הגורים נוטים להסתובב ברחבי הבית וליצור נזקים במהלך השבועות והחודשים הראשונים. הכלוב עוזר לנו להרגיש רגועים בכך שביתנו בטוח מפגע כאשר איננו נמצאים והגור נשאר בבית. כמו כן גדר תיחום לכלב יכולה לעזור לנו לחנך את הגור לעשיית צרכים וניקיון בצורה מהירה יותר, וניתן להכניס אותו אל המתחם כשהוא אינו מצליח להגיע לרגיעה. מעבר לכך הגדר גם יכולה לסייע לתיחום מרחבים של כלבים בוגרים מסיבות שונות.  

בכל מקרה יש להדגיש כי גדר אילוף לכלב לא פשוט מניחים מסביב לכלב ושוכחים. מדובר בתהליך די ממושך של הסתגלות על מנת שהכלב יוכל להרגיש בטוב ובנוח בתוך המתחם שלו. במידה ויש לכם שאלות לגבי הזמנת כלוב הטסה לכלב תוכלו לפנות אל הצוות המקצועי של קניון עולם החי ולקבל מידע נוסף.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא