0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

רצועות לחתולים

למה יש צורך ברצועה לחתולים?

חייבים להודות, כי כאשר אנחנו מדברים על לצאת לטייל עם חיית המחמד שלנו, חתול לא תהיה חיית המחמד הראשונה שתעלה בראשנו בתור פרטנר כזה להליכה או אפילו לטיול בחיק הטבע. כלבים, ארנבונים ואפילו חמוסים יהוו שותפים הגיוניים בהרבה ליציאה אל מחוץ לכתלי הבית. אולם, יחד עם זאת, ישנם (במיוחד בשנים האחרונות) לא מעט אנשים החיים במחיצת חתולים ורוצים שגם הם יוכלו ליהנות מהאוויר הצח ומפגישה עם בעלי חיים אחרים (בזהירות, כמובן, לטובת כל הצדדים). מאחר וחתולים (או לפחות חלק הגדול) מהירים, תגובותיהם פחות צפויות והם עלולים להחליט לשאת את רגליהם ולהימלט, חשוב מאד, לפני היציאה הראשונה איתם, לרכוש רצועה לחתולים.

איך בוחרים רצועה לחתול?

בניגוד לכלבים, בשל מבנה גופם של החתולים ובשל נטייתם לזנק ממקומם ולפרוץ בריצה, כאשר אתם מחפשים רצועה לחתול, עדיף יהיה להתמקד דווקא ברכישת רתמה ורצועה לחתול ולא בקניית קולר. זאת, מאחר וקפיצה קדימה של החתול בעוד שהוא עונד קולר עלולה לגרום לנזק בקנה הנשימה שלו. נזק מסוג הנזקים אנחנו עלולים לפגוש אצל כלבים קטנים ובעלי צוואר דק המשתמשים בקולר ולא ברתמה. יתרון נוסף העומד לזכות רתמה ורצועה לחתול הוא מיקום החיבור בין הרצועה לרתמה. בניגוד לחיבור רצועה לקולר (הממוקם בצוואר / בעורף) ועלול להסתובב ולהיכרך מסביב לצוואר החתול בזמן ההליכה, ברתמה, לרוב, החיבור יתבצע בגב ויהיה יציב וקבוע למקומו. טיפ נוסף - אם אינכם בטוחים איזו רצועה לחתולים תתאים לחתול שלכם, חשוב לרכוש אותה במקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע מנוסים, שיסייעו לכם לבחור את הרצועה והרתמה המתאימים לצרכים הספציפיים שלכם.

למה מומלץ לקנות רצועה לחתול בקניון עולם החי?

מחפשים רצועה לחתול? מתלבטים האם בכלל כדאי לצאת עם החתול שלכם לטייל?

אנשי המקצוע שלנו, בקניון עולם החי, עומדים לרשותכם בכל שאלה והתלבטות, ויעזרו לכם למצוא את האביזרים והמזון האיכותיים, הבטוחים והבריאים ביותר לחיית המחמד שלכם - כלב, חתול, דג, מכרסם או כל בעל חיים אחר.

לייעוץ והזמנות חייגו לטלפון 0505804596 או לטלפון 0505804593!

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא