0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
צעצועים לחתולים

צעצועים לחתולים

באתר קניון עולם החי שפע גדול של צעצועים  צבעוניים  ומגניבים לעידוד התנועה ואביזרים לגירוד.

 

בין אם אתם מומחים לחתולים ומגדלים אותם מזה לא מעט שנים, ובין אם רק לאחרונה אימצתם חתול או חתולה, אתם וודאי יודעים כמה שחשוב ליצור להם סביבה נעימה, מסקרנת וגם כזו שמאפשרת להם להתנהל כהלכה. צעצועים לחתולים הם בגדר חובה ותודות להם יכולים החתולים ליהנות לאורך כל שעות היממה. יש מגוון רחב מאד של צעצועים כאלה והסוד הוא להתאים לחתול או לחתולים את הנכונים.

 

איך בוחרים נכון צעצועים לחתולים

בחירה של צעצועים לחתולים מצריכה התייחסות למספר פרמטרים עיקריים. איכות גבוהה ועמידות הן שתי נקודות שחשוב להתייחס אליהן ולו כדי להבטיח מענה למשך תקופה ארוכה. צעצוע שנשחק מהר, נקרע או נשבר לחתיכות יעלם מהשטח ויכול גם להוות סכנה של ממש לחתול או לחתולה. מעבר לכך, כדאי לוודא שהצעצועים שבוחרים אינם כוללים חתיכות קטנות, שכן אותן יכולים החתולים לבלוע או ללעוס, מה שעשוי להסתיים באסון נוראי.

ובל נשכח גם את אופיו של החתול שלנו. יש חתולים שובבים יותר מאחרים, יש רגועים, יש כאלה שאוהבים מאד משחקים וסקרניים למדי ויש שפחות. חשוב להכיר את אופי החתול ובהתאם לחפש לו משחק, שעונה על הצרכים ולא מסכן את חייו. כדורים קטנים מדי עשויים להיות מסוכנים וצעצועים שמכילים חומרים רעילים הם בהחלט מחוץ לתחום. חשוב מאד להבין את המאפיינים של הצעצועים הקיימים, לבדוק ממה הם עשויים וכמובן לפנות למומחים כדי לאתר צעצוע מתאים.

 

אילו סוגים של צעצועים לחתולים מוצעים לנו כיום

יש, כאמור, מבחר נהדר של צעצועים לחתולים וכדאי להבין את הסוגים ואת ההבדלים, רגע לפני שמבצעים את הרכישה. ברשימה זו נמצא, בין היתר: מתקני גירוד במידות ובעיצובים שונים, כדורים מקשקשים, כפפות עם צעצועים, חכות לחתולים, צעצוע לייזר, בובות עכבר מכל מיני סוגים, שטיחי הרחה ועוד ועוד.

מחפשים צעצועים לחתולים שלכם? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה. כאן, באתר, תמצאו מגוון של צעצועים לחתולים מאיכות גבוהה, המבטיחים מענה מתאים והזדמנות לפעילות מהנה. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא