0 מוצרים בסל
לתשלום
קניון עולם החי
חטיפים לחתולים

חטיפים לחתולים

באתר קניון עולם החי מגוון חטיפים לחתולים כפינוק וכגיוון לתזונה.

תזונה נכונה לחתולים מתבססת על רכיבים שטובים לבריאותם ועוזרים גם לשמור על משקל גוף תקיף. לצד המזון חתולים, שניתן להם "בשוטף", רבים גם מפנקים את חיית המחמד האהובה שלהם עם חטיפים לחתולים, העשויים מרכיבים שונים. חטיפים אלה מגיעים כיום במגוון רחב מאד של תצורות, הנבדלות אלו מאלו באיכות החטיף, ברכיבים שלו, במחיר וגם במראה ובמרקם שלו.

 

אילו יתרונות מביאים אתם חטיפים לחתולים ולשם מה צריך אותם

חטיפים לחתולים הם פינוק, ויש לא מעט סיבות מדוע חשוב וכדאי מאד לדאוג לפנק את החתול שלנו. חטיפים לחתולים, בדיוק כמו אלה המוצעים לכלבים, הם דרך לתגמל אותם ולעודד אצלם התנהגות טובה. אם למשל, החתול מפגים פחד כלשהו כשמפעילים מוצר מסוים בבית, בכל פעם כשלא יפגין את הפחד הזה, ניתן לו חטיף. כך גם אפשר לאלף את החתול וללמד אותו פקודות מסוימות ואפילו טריקים מיוחדים. יחד עם זאת, חשוב מאד שלא להגזים עם כמות החטיפים שאותה נותנים לחתול ולזכור שהם לא נועדו להחליף את התזונה היום יומית שלו. כמות רבה מדי של חטיפים יכולה לגרום להשמנה וגם לבעיות בריאות שונות, כפועל יוצא מכך.

 

כיצד בוחרים נכון חטיפים לחתולים

בחירה נכונה של חטיפים מתחילה בבחינת האפשרויות השונות וההבדלים הקיימים. חשוב וכדאי להתייחס למותג עצמו, שאחראי על ייצור החטיף, וגם על מידת התאמתו של החטיף לחתול עצמו (לגיל שלו, למשקל ועוד). כדאי מאד לקרוא את רשימת המרכיבים של אותו חטיף ולוודא שמדובר בחטיף איכותי. הטיפים אמנם נועדו ללמד את החתול התנהגות מסוימת וגם לפנק אותו, אבל כפי שציינו מעלה, הם לא תחליף לתזונה איכותית וטובה. חטיף הוא פינוק נהדר וחתולים אוהבים את זה. כדאי להשקיע גם בו, בדיוק כמו שמשקיעים במזון טוב, ולנות לחנויות המתמחות בכך.

מחפשים חטיפים איכותיים לחתולים? קניון עולם החי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. כאן, באתר, חטיפים לחתולים וכן מוצרים נוספים, המותאמים לחיית המחמד שלכם. לפרטים נוספים אודות שלל המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 050-5804596. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא