0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות

חול לחתולים

 

כיצד נבחר חול לחתולים?


כל בעלי החתולים יסכימו איתנו כי אין בכל העולם על החבר הפרוותי שלנו. בעלי חתולים רבים רוצים להבטיח את הטוב ביותר עבור החתול שלהם - פינה נוחה וייעודית, מתקני מזון, משחקים, אוכל, חטיפים וחברו הטוב ביותר של החתול - החול. כאשר אנחנו מדברים על חול לחתולים אנו רואים לא מעט חברות המספקות חול לחתולים ולא מעט שאלות מבעלי חתולים חדשים המנסים להבין מה פשר החול. בחירת חול לחתולים היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו בעולם החיי מתייחסים אליה.

מה צריך לדעת על מנת להתאים את החול לחתול שלכם?

התאמת חול אל החתול היא מלאכת מחשבת של ממש, אין זה דפוס מסוים וסוג חול אשר גורם לסוגים מסוימים להיות "מאושרים" יותר. למעשה, קיימים לא מעט סוגים כיום בשוק - חול חצץ, חול מתגבש וחול קריסטל. אנו ממליצים בתור התחלה לנסות כל אחד מן החולות הנפוצים - החתול לא מתחבר לסוג מסוים? אפשר להחליף. מתחבר? בינגו יש לנו התאמה!

אנו ממליצים לכם גם להתאים את החול לחלל הבית שלכם מאחר ולא מעט פעמים תצטרכו לנקות ולהחליף את החול מה שיגרום ללא מעט "פירורי חול" בבית - התאימו את הסוג בהתאם לסוג הבית שלכם.

מתי נצטרך להחליף או לבחור מחדש חול לחתולים?

למעשה לרוב אנו לא נרצה להחליף חול לחתול שלנו, יחד עם זאת קיימים מספר מקרים בהם אנו נבחר מחדש או נחליף חול לחתול: חתול חדש - בהנחה ומדובר בחתול חדש שאימצנו זה עתה אנו לא נדע מה החול האהוב והטוב ביותר עבורו, לכן אנו נבדוק סוגים שונים עד שנגיע אל החול הטוב ביותר. לא מתחבר לחול הנוכחי - כאשר החתול שלנו "סובל" ולא מתחבר לחול הנוכחי אנו נרצה להחליף לו את החול אל חול אחר.


בחירת חול לחתולים: עולם החי

אנשי המקצוע של עולם החי מתמחים בהתאמת חול לחתולים, במשך השנים עזרנו לאלפי בעלי חתולים למצוא את החול הטוב ביותר עבורם. אנו מאמינים כי מדובר במלאכת מחשבת של ממש המורכבת מגיל החתול, העדפות ולעיתים אף גזע. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!
 

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא