0 מוצרים בסל
לתשלום
חנות חיות
איך לבחור פנסיון לכלב או לחתול?

איך לבחור פנסיון לכלב או לחתול?

ינו 11

איך לבחור פנסיון לכלב או לחתול?
אתם מעוניינים לצאת לחופשה מפנקת, אבל בליבכם חוסר שקט.
היכן תשאירו את ידידכם הטוב בעולם? קיבצנו עבורכם עצות לבחירת הפנסיון המושלם!

פנסיונים לבעלי חיים ולכלבים בפרט השתכללו והשתדרגו עם השנים, וכיום הם מציעים תנאים משופרים והתאמה לצרכים האישיים של חיית המחמד שלכם. פנסיון אמור להבטיח לכלב או לחתול חום, אהבה ומרחב. כיום פנסיונים מציעים קשת רחבה של שירותים וטיפולים: תזונה עשירה, אמבטיה ומספרה, אילוף ואימון ועוד.

 

לְמָה חשוב לשים לב בבואכם לבחור פנסיון?

 • מרחב: יש לוודא כי פנסיון כלבים מציע למתארחים בו מקום מרווח ומרחבי שיטוט וטיול. הדבר מעיד על תנאי מחייה טובים בפנסיון והנאה של כלבכם מפעילות גופנית ומחֶבְרַת כלבים אחרים.

 • יחידות פרטיות: חשוב לוודא כי הפנסיון מציע יחידה פרטית לכל כלב, בפרט אם כלבכם מיוחד, אלרגי, קטן, חולה וכד'. ישנם מקומות המציעים יחידה לכל כלב וישנם מקומות המציעים חדרי זוגות או שלישיות. יש לוודא שהתא ממוזג ומאוורר כראוי בהתאם לעונות השנה.

 • היגיינה: חשוב מאוד לבחור במקום נקי ואסתטי הפועל לפי הנחיות ותקנים של משרדים ממשלתיים בתחום זה. מחלות רבות עלולות לעבור בין כלבים לכן יש לוודא כי בעלי הפנסיון מבצעים חיטוי יומיומי בחדרים.

 • תזונה: אחד המדדים החשובים בבחירת פנסיון. במרבית המקרים הפנסיון מגיש לכלבים או לחתולים אוכל משלו, ויש לוודא שמדובר בתזונה משובחת הכוללת את כל אבות המזון שלהם חיית המחמד שלכם זקוקה. אם הכלב או החתול שלכם רגיש או אלרגי, או אם אתם מעדיפים שיצרוך מזון מסוים, מומלץ שתביאו לו מהבית אוכל מתאים שאליו הוא רגיל, ותנחו את צוות הפנסיון בעניין.

 • צוות מנוסה ויחס חם: חשוב שהצוות יהיה מקצועי ויכלול גם מאלפי כלבים. מעבר למקצועיות חשוב כמובן שהצוות ידע להעניק לכלבים/ לחתולים חום ואהבה וירעיף עליהם תשומת לב.

 • שירותים נוספים: בדקו אם תמורת התשלום הפנסיון מציע שירותים נלווים דוגמת: רחיצה ואמבט, מספרה, אימונים ומשחקים, שירות אילוף כלבים במידת הצורך, חטיפים וצ'ופרים ועוד.

 • אבטחה: קרו מקרים של גניבת כלבים וחתולים מפנסיונים. יש לוודא שהפנסיון מוגן ומאובטח כראוי.

 • שמירה על קשר: בקשו שיידעו אתכם על כל שינוי קיצוני במצב הבריאותי או הנפשי של כלבכם או חתולכם.

 

מה מומלץ לעשות לפני ההגעה לפנסיון כלבים?

 • חשוב לוודא כי החיסונים השנתיים של הכלב בתוקף. יש להכין את פנקס החיסונים ולעדכן את פרטי הווטרינר ודרכי יצירת קשר עמו וכן לגבי הטיפולים והחיסונים האחרונים שהכלב קיבל.

 • יש להעניק לכלב טיפול נגד פרעושים וקרציות.

 • הכינו מראש את החפצים האהובים על כלבכם: משחק, שמיכה, צעצוע לעיסה וכדומה. הם יזכירו לו את הבית ויקלו על הסתגלותו לפנסיון כמו גם על הגעגועים אליכם עד שתשובו.

 

עכשיו תוכלו לצאת ללא דאגה ובבטחה

לחופשה מהנה של בילוי ומנוחה,

לחזור אל הכלב או החתול שנשאר בידיים נאמנות

ובזמן זה זכה גם הוא להתפנק וליהנות.

לקוחות ממליצים על קניון עולם החי

קניון עולם החי

המשלוחים מסופקים בטווח של עד 3 ימי עסקים, לרוב מהיום למחר.

למעט איזורים חריגים שאספקתם תהיה עד 4 ימי עסקים !

שעות אספקת המשלוחים:
ימים א-ה 8:30 – 21:00,
יום ו - 15:00-08:00

כתוב לנו בכל נושא